Yılın en iyi mobil uygulaması ödülünü Taksibul aldı

0

TaksiBul-Logo-Yeni

30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşen ICT Summit Now 2014 Bilişim Zirvesi ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya katılan ürünler ‘Yazılım Ara yüzü Tasarımı’ ve ‘Donanım Tasarımı’ olmak üzere iki ana kategori ve bu kategorilere ait alt kategorilerde değerlendirildi. Değerlendirme kriterleri arasında tema, inovasyon, ihracat potansiyeli, estetik, işlevsellik, güvenlik ve sürdürülebilirlik gibi maddeler yer aldı. Seçici kurul ve halk oylaması sonucunda ödüle hak kazanan ürünlerin ödülleri, 30 Eylül 2014’de Bilişim Zirvesi’nde düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.

‘’Yılın En İyi Mobil Uygulaması’’ ödülünü halka ve taksicilik sektörüne kazandırdığı avantajlar ve yeniliklerle Taksibul smart phone uygulaması kazandı. TaksiBul Reklam ve Pazarlama Direktörü Deniz Öztürk ICT Summit Now Bilişim Zirvesi gibi üstün tasarımlı ürünlerin öne çıkarıldığı ve teknolojik ilerlemenin gözlendiği böyle önemli bir platformda Kurul üyeleri ve halk oylaması sonucunda TaksiBul aplikasyonuna laik görülen bu ödülün kendilerini son derece gururlandırdığını dile getirdi. Kendileri için önemli ödüllerden birinin bu olduğunu dile getiren Öztürk uygulamamızı kullanan yolcu ve taksici esnafından olumlu geri dönüşünde kendileri için bir o kadar önemli bir ödül olduğunu söyledi.

Çok sayıda ürün ve tasarımının yarıştığı Zirvede TaksiBul uygulamasının ödüle laik görülmesi Ülkemizde teknolojiye ve insana verilen değerin ispatıdır diye Öztürk böyle önemli bir ödül TaksiBul aplikasyonuna gösterilen talebin haklı neticesidir dedi. Zirvede yarışan diğer ürünlerinde çok başarı bulduklarını ifade ederken teknolojiye olan rağbetin günden güne arttığını ve kendilerinin de her türlü teknolojik buluşları desteklediklerini dile getirdi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER