Yılbaşı için sevgiliye hediye önerileri

0

Yoksa hala sevgilinize yılbaşı hediyesini almadınız mı? O halde işinizi kolaylaştıracak birkaç önerimiz  var.

yilbasi-kapak-2

Kozmetik Reyonunu Dolaşın
Yeni bir yıla girerken çoğu sektörde olduğu gibi kozmetik sektörü de çok çeşitli hediye seçenekleri ve indirimler sunmaktadır. Çok iyi markalar, en iyi ürünlerinden hazırladığı takımları çok şık kutu ya da çantalarda kampanyalı fiyatlarla satmaktadır. Bu tür bir takım onun için oldukça özel hem de şık bir hediye olacaktır.

Parfüm; klasik ama iyi bir seçenek
Eğer hediye seçmekte bir hayli zorlanıyorsanız, en klasik hediye olacak hoş bir parfüm imdadınıza yetişecektir. Yalnız parfüm alacaksanız marketlerde ve her yerde kolayca bulunacak ürünleri almamanızı öneririz. Eğer bütçenizi zorlamaktan çekinmiyorsanız iyi bir markadan parfüm seçin. Aksi taktirde makyaj ürünleri ya da takı, aksesuar gibi hediye seçenekleri, bir spor markasının deodorantından çık daha iyi bir hediye tercihi olacaktır.

parfum
Son moda ve trendlere göz atın
Bir bayana alınacak en iyi hediyelerden birisi, son moda çizgiler taşıyan bir aksesuardır. Bu konuda bizim hediye önerilerimiz:
Boyunluk: Hazır tam da modayken, kışın onu sıcacık tutacak, zevklerine uygun bir boyunluk çok iyi bir hediye alternatifi olacaktır.
Şal: Şallar, her kadının severek kullandığı aksesuarlardır. Bu sezon moda olan leopar ya da kamuflaj deseni bir şalı, emin olun tüm bir yıl kullanacaktır.
Takı: Bayanlara alınacak en iyi hediyelerden birisi takıdır. Eğer kız arkadaşınız ya da eşiniz, sevgiliniz takı kullanmayı seviyorsa, özellikle marka mağazaların takı reyonlarına göz atmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Buralarda sezonun son trend takılarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer sevgilinizin zevklerini tam olarak tanımıyorsanız, olabildiğince sade takılar seçmeye özen gösterin. Bu noktada bizden küçük bir tüyo; inci kolye ve küpeler her kadının kullanabileceği modellerdir.

taki

Romantik Hediye Seçenekleri
Bir bayanın hoşuna gidecek en güzel hediye seçeneklerden birisi çiftler şeklindeki hediyelerdir. Sadece ikinize özel çay fincanları, kupalar, ikinizin resmi olan ve bir eşi de sizde bulunan telefon kılıfları çok ideal bir seçenektir.
Ayrıca romantik hediye seçenekleri içinde ikinize özel bir takvimi de düşünebilirsiniz. Hazır yeni bir yıl başlarken, ikinizin resimleri ile özel yaptıracağınız bir takvime hangi kadın bayılmaz ki! Ayrıca takvimde yazacak küçük notlarla ve ‘yıldönümünüzü’ ya da doğum günlerinizi işaretleyerek onun kalbini yeniden feth edebilirsiniz.

Hediyenizi Kendiniz Yapın
İlle de mağaza mağaza dolaşmak zorunda değilsiniz! İkiniz için küçük bir albüm hazırlayabilir, eğer yeteneğinize güveniyorsanız şık bir deftere aşkınızın hikayesini yazabilirsiniz. İkinizin resimleri ile süslediğiniz bir aşk hikayesini kalpli, kırmızı bir kutuya yerleştirip, kutunun içine çikolatalar ya da dekoratif kalp taşlar atabilirsiniz.

Hediye Sunumunuza Gelince
İş hediyenizi seçtikten sonra bitmiyor. İşin daha önemli kısmı hediyenizi nasıl sunacağınız… Bizden size tüyo, hediyenizi piyasada yeniyıla uygun, şık hediye kutularının içinde verebilirsiniz. Ayrıca küçük bir notu da sakın unutmayın. Minik kartlara yazacağınız ‘mutlu senelerde kullanman dileğiyle’ ya da sadece ‘seni seviyorum’ notu onu hediyeden daha çok sevindirecektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER