Yılbaşı Hediyesi İçin Öneriler

0

yilbasi-hediyesiYılbaşında sevdiklerinizi mutlu etmek için bir yılbaşı hediyesi alacaksınız. Hediyeniz her ne olursa olsun mutlu edeceğinizi de biliyorsunuz. Ancak bu yıl da her zaman olduğu gibi kime ne hediye alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız, anne babanız ve yılbaşı davetine gideceğiniz ev sahipleri için alacağınız yılbaşı hediyesini kişiye özel seçmeniz önemli. Örneğin, bir erkeğin eşine mutfak robotu alması doğru bir seçim olmayabilir. İyi bir parfüm, kaliteli makyaj malzemeleri bir bayanın daha çok ilgisini çekecektir. Eğer kişiyi iyi tanıyorsanız hediye seçmek o kadar da zor olmayacaktır.

“Hediye almak için almak” fikri sizi kişiye özel hediye alma fikrinden uzaklaştırır. Bunun olmaması için bütçenizi zorlamayan bir hediye alışverişi yapmalısınız. Sevdiklerinize bu yıl CarrefourSA’dan alacağınız Milli Piyango bileti hediye ederek, onlara yılbaşı akşamında büyük ikramiye heyecanı yaşatabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Önerileri
Yılbaşı akşamı konuk olduğunuz eve giderken yanınızda yılbaşı hediyesi olarak götüreceğiniz Monopoly, Jenga, Kelime Oyunu, Tombala, Tabu gibi aile oyunları arasından tercih edebileceğiniz herhangi biri ile gecenin eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu oyunların keyfi yılbaşı atıştırmalıkları yenirken yaşanır. Çocuklar için hediye seçimi yaparken fazla düşünmeye gerek yok. Hayranı oldukları çizgi film karakterlerinin oyuncakları, Batman, Superman, Hulk gibi kahramanların figürleri, uzaktan kumandalı arabalar, Barbie bebekler ve Barbie evi gibi seçenekler onları yılbaşı gecesinde yeterince meşgul edecektir. Hediyeleriniz çocukların yılbaşı gecesinde bir arada oyun oynayarak vakit geçirmeleri için fırsat yaratacaktır.

Yılbaşında eşler birbirine en özel hediyeyi almak ister. Eşler birbirine günlük hayatta en çok kullandıkları kişisel bakım ürünlerini bir araya getirerek hediye sepetleri oluşturabilirler. Kişisel elektronik eşyalar da eşlerin birbirine almayı tercih edebileceği hediyeler olabilir. Cep telefonu, mp3 çalar, şık bir kulaklık, fotoğraf makinası alınabilir. Kadınlar için bir bluz, fular, ayakkabı ve çanta; erkekler için kol düğmesi, kemer cüzdan takımı seçeneklerine göz gezdirilebilir.

Anneniz için kahvesinin yanında yiyebileceği bir kutu butik çikolata, gül buketi, bluz, çanta; babanıza tavla takımı, kol düğmesi, kravat cüzdan ve kemerden oluşan bir set alabilirsiniz. Anne ve babanıza hediye seçerken zorlanmamanız gerekir. Çünkü onların ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını iyi biliyor olmalısınız.

Hediye nasıl seçilir?
Hediye seçmek dünyanın en zor işi gibi görünse de bunu kolaylaştırmanın bazı yolları var. Hediye alacağınız kişiyle ne kadar çok vakit geçirirseniz, neye ihtiyacı olduğunu anlamanız daha kolay olacaktır. Görüşemeseniz de kişinin yakınlarına danışmanız bir diğer çözüm olabilir. Hediye alacağınız kişiyle CarrefourSA’yı gezmek, ürün çeşitlilikleri arasında hediye fikrinin oluşmasında size en büyük faydayı sağlayacaktır.

Sevdiklerinize CarrefourSA’dan yılbaşı bileti hediye edin ve yılbaşı gecesinde heyecanlarına ortak olun. Yılbaşı için hediye seçenekleri, yılbaşı menüsü önerileri, atıştırmalıklar, yılbaşı menüsü gibi birçok bilgi için nelazimsa.carrefoursa.com blog sayfasını ziyaret etmeden yeni yıla girmeyin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER