Yeniyılda sevgilinize alabileceğiniz hediye seçenekleri

0

Acısıyla tatlısıyla, nasıl yaşandıysa yaşandı… Koca bir seneyi geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde erkekler için ‘sevgilime, nişanlıma, eşime ne alsam?’ telaşı başladı. Aslında bir bayana alınacak hediye seçenekleri bir hayli fazla yine de erkekler sevdiğine hediye almak konusunda oldukça kararsız kalabiliyorlar.

yilbasi-kapak

Siz de çok sayıda çeşitlilik içinde dahi olsa bir türlü alacağı hediyeye karar veremeyenlerdenseniz, işinizi kolaylaştıracak önerilerimiz ve hediye seçeneklerimize göz atın.

Sevdiğiniz insanın yaşam tarzı ve hobilerinden yola çıkın
Sevgilinizin hayatının olmazsa olmazları, hediye seçiminizi kolaylaştıracaktır. Onun yaşam tarzına uygun, sene boyunca kullanabileceği bir hediye, ona kendisi ile ilgilendiğiniz, onu tanıdığınız, zevklerine değer verdiğiniz yönünde örtük mesaj da verecektir.

Spor tutkunu kız arkadaşınıza çok hoş spor çantası alabileceğiniz gibi bütün hayatı evi ve çocukları olan müzik delisi eşinize en sevdiği sanatçının CD koleksiyonunu ya da bir küçük bir radyo, müzik çalar alabilirsiniz. Kitap okumayı seven entelektüel sevgilinize, kitap seçmekte zorlanırsanız kitap okurken not tutması için özel bir defter, bir kalem, kitap ayraçları ile hazırladığınız bir paket emin olun onu çok mutlu edecektir.

Eğer ilişkiniz çok yeniyse, hobilerini bilseniz dahi neye ne kadar ihtiyacı olduğunu kestiremiyorsanız klasik hediye seçeneklerine yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Hediye alırken önce onu düşünün
Beyler, bayanlara özel günlerde hediye alırken elektrikli ev aletleri gibi seçenekleri en son düşünün! Çok ihtiyacı olan, uzun zamandır istediği bir ev gereci yerine yeni yılda romantik bir hediye ile romantik anlar yaşatmanız onu çok daha mutlu edecektir. Yeni bir yıla başlarken ona ev işlerini görebileceği değil, bireysel olarak kullanabileceği daha özel hediyeler seçin.

Bütçenizi zorlamayın
Beyler, hediye alırken bütçenizi zorlamak zorunda değilsiniz. Kaldı ki pahalı hediye arayışlarına giriyor, bu konuda stres hissediyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekir. Karşınızdaki insan sizi paranızla ve aldığınız en lüks hediyelerle sevecekse, biraz daha düşünmelisiniz. Bütçeniz elveriyorsa en iyisini almaya çalışın tabi ki ama belirli hatta çok küçük bir bütçeniz dahi varsa, sizi seven insan bir gül ve yanına iliştirilmiş küçük bir notla dahi çılgınlar gibi sevinecektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER