Spor şık bir kombin için 6 öneri

0

kot-gomlek
Pek çok erkek spor kıyafetler kullanmayı bir tutku haline getirmiştir. Hafta ortalarında iş sebebi ile klasik giyinen erkeklerin eve döndüklerinde bu kıyafetlerden kurtulup spor kıyafetleri tercih ederek bu tutkularını yaşamaya çalıştıklarını görebilirsiniz. Her erkeğin kendine has giyim biçimi bulunsa da giyim konusunda ihtiyacı olan erkeklere özel olarak spor şık bir kombin için 6 öneri sunarak onlara yardımcı olmak istiyoruz. Böylelikle neyle ne daha iyi olur konusunda saatlerce düşünmekten kurtulabilirsiniz.

  • Renkli pamuklu pantolonlar: Bu sene de daha önce sıklıkla görmeye alıştığımız renkli pamuk pantolonları kullanabilirsiniz. Bu pantolonları sezonun da trendleri arasında yer alan armalı, çizgili bir tişört ve üzerinde ince bir montla kombin edebilirsiniz. Farklı renkli pantolonları farklı tişört ve ince montlarla rahatlıkla kombin edebilirsiniz.
  • Spor gömlekler: Kot pantolon ya da pamuklu bir pantolon üzerine giyebileceğiniz spor tarzdak, gömleklerinizi değişik şekillerde kombin edebilmeniz mümkün olacağından dolayı bu gömleklerle kendi tarzınızı yaratabilmeniz mümkün olacaktır. spor-gomlek-1
  • Bermuda şortlar: Özellikle deniz kenarına gittiğinizde ideal olan bermuda şortlarınızı kombinlerken kareli bermuda şortları çapa armasına sahip güzel bir tişörtle kombinlemeniz doğru bir seçim olacaktır. Özellikle hafta sonu spor giyinen erkekler için marin koleksiyonlarının da doğru bir seçim olduğunu belirtmeliyiz.
  • Beyaz pantolon: Renkli tişörtlerle kombin edeceğiniz beyaz pantolonlar uygun spor tarzda bir ayakkabı ile de kombin edildiği zaman çok şık bir görüntü oluşabiliyor. Buna ek olarak üzerinize alacağınız baharlık bir mont sayesinde spor kıyafetinizi tamamlayabilmeniz mümkün olacaktır. beyaz-pantolon
  • Kot pantolon: Özellikle yaz aylarında seçeceğiniz baharlık kot pantolonlarınıza beyaz lacivert çizgilere sahip tişörtleri kullanmanız çok doğru bir seçim olacaktır. Converse ayakkabı ya da bez ayakkabılarla da kombin edebileceğiniz pantolonlarınızla spor görüntünüzü tamamlamanız mümkün olacaktır.
  • Kot gömlekler: Bej rengindeki pamuk pantolonlarla kombinlendiği zaman çok doğru bir seçim olan bu gömlekler sayesinde dilediğiniz spor şıklığına çok daha rahat bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu yüzden gardırobunuzda kot gömleklere yer vermeniz ve bazen içine giyeceğiniz çizgili bir tişört sayesinde düğmelerinizi iliklemeden kullanmanız çok doğru bir seçim olacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER