Şirket filolarının yakışıklısı: Mercedes C 200 Bluetec Avantgarde

0

mercedes
Kurumsal şirketler son yıllarda, personellerinin ihtiyaç duyduğu otomobil filosunu tümüyle satın almak yerine bu ihtiyacı, belirledikleri periyotlar için kiralamayı tercih ediyorlar. Çünkü filo kiralama adı verilen bu hizmet, hem finansal verimlilik hem de zaman yönetimi açısından, şirketlere pek çok kolaylık sağlıyor. Şirketlerin araçlarla ilgili yaptıkları tüm harcamaları gider olarak kaydedebilmesi gibi vergi ve muhasebe avantajlarının yanı sıra, büyük ölçekli şirket sermaye blokajlarının önüne geçilmesi ve şirket kredibilitesini pozitif yönde etkilemesi gibi finansal avantajları ile operasyonel filo kiralamanın bu kadar yoğun bir ilgi görmesi boşuna değil.

Şirketlerin, ihtiyaçlarına ve imajlarına en uygun aracı bulmaksa artık çok kolay. Eğer yönetici pozisyonları için prestijli ve sağlam otomobillere ihtiyaç duyuluyorsa, pek çok farklı model seçeneği ile Mercedes filo kiralama seçenekleri imdada yetişiyor.

Hem Çevik Hem Karizmatik

İş hayatlarında daima keskin bir imaja ve öz güvenli bir duruşa ihtiyaç duyan üst düzey yöneticilerin duruşuna yakışır bir araç olan Mercedes C 200 Bluetec Avantgarde güçlü ve çevre dostu motoru, 9,7 saniyelik 0-100 km’ye hızlanma performansı ve kullanıcı dostu ön paneliyle yoğun iş günlerinin ve toplantıların yükünü hafifletecek bir araç. Gelişmiş yol bilgisayarı sayesinde, sürücünün yoldan gözünü bir an bile ayırmasına gerek kalmadan her şeyi halleden Mercedes C 200 Bluetec Avantgarde, Connect Me özelliği ile akıllı telefonları Bluethooth aracılığıyla araca kolayca entegre edilebiliyor. Konforu ve şık tasarımıyla olduğu kadar güvenlik donanmıyla da şirketlerden tam not alan bu araç, cruise control özelliği ile hızı sabitliyor, yağmur sensörü ve özel süspansiyon sistemi ile kayma ve savrulmaları önlüyor; sensörlü geri görüş kamerası ile park sorununu tümden ortadan kaldırıyor.

Tüm gözlerin üzerinizde olduğu iş hayatında, şirketinizin ‘’iz bırakan’’ ve güven veren bir imaja sahip olması için, zamanın değerini çok iyi bilen ve 2003 yılından beri her müşteriye ihtiyaca yönelik filo kiralama hizmeti veren Hedef Filo’yu tercih ederek; hem zamandan hem de paradan kazanabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER