Şık olmayı seven erkeklere 3 stil önerisi

0

Nasıl bir stiliniz var bilemiyoruz ama şık olmak zorunda olduğunuzu biliyoruz. Artık giyim konusunda kadınlar kadar erkeklerin de şıklığa ilgisinin hayli yüksek olduğu ortada.erkeklere_stil_onerileri

Bu ortama ayak uydurabilmek için siz de trendleri takip ederek şık bir stile sahip olmaya başlamalısınız. Aksi halde bu kadar şık ve stil sahibi erkek varken siz çok gerilerde kalabilirsiniz. Hızla gelişen trende ayak uydurabilmek için size bazı önerilerimiz olacak.

Şık olmayı seven erkeklere 3 stil önerisi: 

  • Günümüzde erkeklerin en çok ilgi gösterdiği tarzların başında smart casual stili geliyor. Casual kelimesi rahatlığı simgeliyor. Bu stil ise rahatlık ile klasik parçaların birleşiminden oluşuyor. Uygulamaları biraz incelediğinizde kolaylıkla kavrayabileceğiniz türden. Şıklık ve rahatlığı aynı kombinde yansıtan casual stili ile tüm gözleri üzerinize çekmeniz muhtemel. Bu stili oluşturabilmek için spor tarz klasik takımların içerisine kot gömlek giyebilirsiniz. Böylece hem şık ortamlara hem de günlük yaşama kolaylıkla adapte olabilirsiniz. Veya yine spor klasik bir ceket, basic bir t-shirt ve kaliteli bir şal bu stili mükemmel yansıtacaktır. Jean ve ayakkabı seçimleriniz tamamlayıcı unsurlardır. Bilekte bir jean ve spor bir loafer bir ayakkabı tek kelime ile muhteşem olacaktır.
  • Yoğun bir iş temponuz var ve toplantıdan yemeğe koşturup duruyorsanız klasik bir stil sizin için ideal. Her gün takım elbiselerin içerisinde olmak sıkıcı gelebilir ama bunu renklendirmek ve her gün aynı şıklıkta giyinebilmek sizin elinizde. Üst düzey bir toplantı veya ağır bir akşam yemeği için giyinmeyi planlıyorsanız koyu renk takım elbiseleri tercih etmelisiniz. Eğer gününüz biraz rahat geçecekse kahverengi ve lacivert tonlarında bir takım elbise içerisine beyaz, mavi, füme veya açık pembe bir gömlek tercih edebilir ve takımınızı ceket mendili ve ince bir kravat ile günün rahatlığına uydurabilirsiniz.
  • Aslında genel anlamı ile şık bir stile sahip olabilmek için modayı değil tamamen kendi yaşam stilinizi ve önceliklerinizi belirlemeniz gerekir. Yaşam tarzınızı iyi analiz edip, kendi bedeninizi iyi tanıdığınızda zaten stil sahibi oluyorsunuz. Giysileriniz seçmek ve kombinlemek sizin için zor oluyorsa başlarda dışarıdan bir yardım alıyor olmak yararlı olabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER