Sevgilinizi daha yakından tanıyın

0

Kadınları anlamak pek mümkün değil ama vereceğimiz ipuçları sayesinde onları daha yakından tanıyabilirsiniz. Sevgililer Günü öncesinde küçük bir çalışma yaparak o gün onu çok daha iyi anlayan bir sevgili olabilirsiniz.

daha-yakindan-taniyin

  • Herhangi bir tartışma sonrasında ya da moralini bozuk olarak gördüğünüzde “nasılsın?” sorunuza “bir şey yok,” “iyiyim” diyor ya da yuvarlak cevaplar veriyorsa, ortada kesin bir şey vardır. Böyle bir durumda oradan uzaklaşmak yerine çaba göstermeli, ne olduğunu öğrenmeli ve moralini düzeltmelisiniz. Aksi halde hanenize eksi puan yazılır.
  • Sizi telefonla arayıp ulaşamadığı zaman “şarjım bitti”, “sessizde kalmış telefonum” ya da “çok gürültülüydü duymamışım” demeniz karşınızdaki kadının daha çok sinirlenmesine yol açar. İnanmasa da inanmış gibi yapar ve sizden bunun intikamını alır. İşin en kötüsü ise kuşku duyacağı için telefonu her açmayışınızda sizden biraz daha uzaklaşır.
  • Bir konu hakkında fikrinizi sorduğunda mutlaka dikkatinizi ona vermeniz ve geçiştirici cevaplar vermemeniz gerekiyor. Karşınızdaki kadın her daim onunla ilgilendiğinizi bilmek ister.
  • Kadınlar erkeklerin tutmayacağı ya da tutamayacağı sözler vermesinden nefret ederler. Karşılarındaki erkeğin söylediği sözün tam tersini yaptığını gördükleri zaman onlara karşı güveni kırılır ve bir süre sonra laflarının hepsine kuşkuyla bakmaya başlarlar.
  • Hayatta her şey karşılıklıdır. Eğer bir kadını üzerseniz, ona yalan söylerseniz, aldatırsanız hepsinin karşılığını alırsınız. Tabii aynı şekilde çok severseniz ve mutlu ederseniz onun karşılığının da olduğunu unutmayın.
  • Bir ilişkiyi canlı tutmanın yollarından biri de sürprizlerdir. Üstelik öyle pahalı ya da büyük olmalarına gerek yok. Sevdiğiniz kadını düşündüğünüzü belli edin yeter.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER