Sevgililer Günü’nde mükemmel görünmek için 6 tarz

0

stil-sahibi-erkek

Tarz sahibi görüneyim derken birbiriyle uyumsuz kıyafetlerin ya da fazla miktarda aksesuarların azizliğine uğramamak için dikkat etmeniz gereken noktaları kaçırmamalısınız. Verdiğimiz mini püf noktaları ile stil sahibi, herkesin beğenisini kazanan bir erkek olabilirsiniz.

Doğru bedeni bulun
Birçok erkek kendi bedenine uymayan, genelde oldukça bol kıyafetler giyer. Ancak bu dışarıdan oldukça kötü görünüyor. Vücuda oturan, kilona ve boyuna uygun giysilerin sizi daha çekici göstereceği kesin.

Sadelik güzeldir
Çizgili bir gömleğin altına ekoseli pantolon giydin mi bir de üstüne takı aksesuarı seçtin mi sizden daha rüküşü yok! Aksesuarlarda gösteriş arttıkça onu doğru kombinlemek de o kadar zorlaşıyor. Aynı şekilde renk çeşidi de arttıkça iyi bir tarz yaratmak daha güç hale geliyor.

Formal’i eğlenceli hale getirin
Formal giyinmek her zaman için sıkıcı olmak anlamına gelmiyor. Değişik desende, renkli gömlekler deneyebilir, ilginç rozetlerle kıyafetinize hareket katabilirsiniz.

Tek başına alışverişe çıkmayın
Mağazalarda çalışan satış danışmanları komisyon aldıklarından zaman zaman seni yanıltabilirler. Ayrıca o an size güzel gelen bir kıyafet normalde hiç beğenmeyeceğin bir şey olabilir. Zevkine güvendiğin bir arkadaşınla alışverişe çıkmak, ona danışabilmen açısından faydalı olacaktır.

Detaylara dikkat edin
Detayların çok göze çarpmadığı düşünülse de aslında hiç de öyle değil. Takılan bir atkı ya da bileklik aslında ilk fark edilen şeylerden biridir. O yüzden detaylara özen göstermede oldukça fayda var.

Ayakkabıyı es geçmeyin
Kadınların aslında en dikkat ettiği şey ayakkabılardır. Temiz olup olmadığı, şıklığı ve hatta rengi bile çok önemlidir. Bundan dolayı dolabınızda en azından 1 tane çok güzel bir ayakkabınız olmalı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER