Sevgililer Günü için özel hediye fikirleri

0

Sevgililer Günü yaklaştıkça erkekler sevgilisine nasıl bir hediye seçeceği konusunda endişeye düşüp, kararsızlık yaşayabilir. 

sevgililer-günü-20Özellikle de erkekler için değişik bir hediye bulmak çok daha önemlidir. Çünkü kız arkadaşının ya da eşinin gelen hediyeyi beğenmesini ister. Alacağınız çiçeklerle beraber hediyenizi vermeniz sevgilinizin ya da eşinizin oldukça hoşuna gidecektir. 

Sevgililer Günü için özel hediye fikirleri

Aşkınızı çizebilirsiniz: Sevgilinizin ya da eşinizin mutlu olmasını sağlamak için illa mücevherler almanız ve binlerce lira harcamanız gerekmez. Onu mutlu edebilmek için onu düşünerek hazırladığınız bir hediye de oldukça hoş olabilir. Aşkınızı ifade edebilmek için resim yeteneğiniz varsa bir fotoğrafınızı çizmeniz ya da çizdirmeniz hoş bir sürpriz olabilir. Hatta karikatürler kullanarak aşkınızı bir çizgi roman gibi sevdiğinize sunmanız oldukça hoşuna gidebilir.

Fotoğraf sürprizi: Birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğrafları kronolojik olarak sıralayıp bir kolaj hazırlayabilirsiniz. Hatta güzel bir albümde bu fotoğrafları birleştirip her fotoğraf için küçük, anlamlı ve özel notlar da yazabilirsiniz. Bu sayede ona ne kadar değer verdiğinizi ve sevginizi de rahatlıkla söyleme imkanı bulabilirsiniz.

Balonlar: Rengarenk balonları alıp buluşmaya gitmeniz ve bu balonları sevgilinize vermeniz ya da yemek yiyeceğiniz mekanda ayarlayıp masaya bu balonları getirmeniz hem çok romantik bir jest, hem de sevgiliniz ya da eşiniz için unutulmaz bir hatıra olacaktır.

sevgililer-günü-19

Sevgililere özel 14 Şubat kıyafetleri: Sevgililer Günü’nde pek çok erkek bu kıyafetleri giymekten çekinir. Ancak bu kıyafetleri onun için sizin alıp giymeniz ve birlikte gezintiye çıkmanız kız arkadaşınızın kesinlikle çok hoşuna gidecektir. Üstelik son yıllarda bu alanda oldukça başarılı modellerin de ortaya çıkması ve sizin zevkinize de hitap edebilecek ürünlerin oluşması sebebi ile gönül rahatlığıyla bu çift kıyafetlerinden alıp giyebilirsiniz.

Duvar saatleri: Kız arkadaşınız saate her baktığında sizi hatırlasın ve sizin onu ne kadar sevdiğinizi görsün istiyorsanız içinde yazılar olan kalpler eşliğinde sizin de birlikte çekindiğiniz bir fotoğraf olan duvar saati hazırlatabilirsiniz. Bu hediye evlenmeyi istiyorsanız, ileride birlikte oturacağınız evinizde de hatıra olarak kullanabileceğiniz bir eşya olacaktır.

Romantik aşıklar hediye paketleri: Bu paketleri hazır olarak almanıza gerek yok. Bunun yerine kendiniz de kız arkadaşınızın sevdiği şeyleri bir araya getirerek bir hediye sepeti oluşturabilirsiniz. Sepetinize peluş oyuncaklar, şekerlemeler, çikolatalar, aşk notları ve kırmızı gül yaprakları koyarak çok romantik ve düşünceli bir hediye verebilirsiniz.

Aşk kutusu: Bu kutuları rahatlıkla gidip herhangi bir mağazadan alabileceğiniz gibi kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Bunun için tercihen kırmızı renklerde bir kutu alın. Aldığınız bu kutunun içine kırmızı gül yaprakları dökün. İçine sevgilinizin damak tadına uygun çikolatalar yerleştirebilirsiniz. Gül yaprakları zamanla kuruyacağından bunun yerine kırmızı kalp şeklindeki kağıtlara onunla ilgili sevdiğiniz yönleri belirten küçük ve anlamlı cümleler yazabilirsiniz. Bunun için hazır güzel sözler de var, ancak özellikle onu anlatan ve onun sevdiğiniz yönlerini anlatan yazılar koymanız daha etkili olacaktır.

sevgilier-günü-22

Şiir takvimi: Kendi hazırladığınız büyük bir kartondaki takvime her güne bir güzel söz gelecek şekilde yazılar yazabilirsiniz. Bunu yapmak istemezseniz ona tüm sayfaları boş bir kalın kapaklı defter alıp her sayfaya yılın günlerini yazıp bir ajanda oluşturabilirsiniz. Bu ajandaya her sayfaya bir gün eklerken her gün için de en az bir güzel söz yazmayı unutmayın. Bu sayede çalışırken bile sizi düşünmesini sağlayarak sıkıntılı zamanlarında bile mutlu olmasına yardımcı olursunuz.

Kalp hediye sepeti: Sevginizi anlatmanın yollarından biri olan bu kalp hediye setleri sayesinde sevgilinizin sizi her zaman hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu kalp sepetleri içerisinde kalp şeklindeki kartlara yazılmış olan yüzlerce sevgi sözü bulunduğu için kız arkadaşınız her gününü sizin onu ne kadar sevdiğinizi bilerek geçirebilecektir. Ayrıca bu sepetler içinde farklı dillerde “Seni Seviyorum” yazılı olması da emin olun sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Mümkünse bu kartları kendiniz hazırlamanız ve her bir söz için düşünüp içinizden gelenleri anlatmanız daha da hoş olabilir.

İstiridye içinden çıkan incili gümüş kolye: Sevgilinizin daha özel hissetmesini sağlayabilmek için ucunda gerçek bir inci bulunan gümüş bir kolye hediye edebilirsiniz. Kız arkadaşınız bu hediye sayesinde sizin için ne kadar değerli olduğunu anlayacak ve hem parlak hem de oldukça şık duran bu kolyeyle mutlu olacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü hatıraları: Özel olarak bugün için hazırlanmış olan hatıra ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Kişiye özel olarak düzenlenen ve tarih yazılı olan bu ürünler arasında masa saati, kupa bardak, magnet  gibi ürünler de bulunuyor. Özellikle kupa kullanımı pek çok kişinin tercih ettiği hediyeler arasında yer alıyor. Üzerinde fotoğrafınız ve isminiz yazılı bardaklar sayesinde her çay ya da kahve içtiğinde kız arkadaşınızın sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Aşk hikayenizi kaydedin: Bunu bir video ya da slayt şeklinde hazırlayabileceğiniz gibi özel olarak kendi aşk hikayenizi anlattığınız bir kitap da hazırlatabilirsiniz. Tamamen sizin hikayenizi anlatacak olan bu hediye ile ona kendisini özel hissettirirken, birlikte geçirdiğiniz güzel anıları seyrederek duygulanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir puzzle hazırlatın: Özel olarak hazırlatabileceğiniz bu yapbozlar bir kadına verilebilecek en eğlenceli hediyeler arasında yer almaktadır. Çerçeveleyip duvarınıza da asabileceğiniz birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraftan hazırlanmış olan bu puzzle üzerine fotoğraflarınızın yanı sıra ilişkinizin başlangıç tarihini de yazdırabilirsiniz. Böylece duvarlarınızı birlikte mutlu olduğunuz anlarla daha ölümsüz bir hale getirebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER