Sevgililer Günü için hediye seçenekleri

0

Kadınların hediyeye doymadığı bir gerçek, ancak Sevgililer Günü’nde ona gerçekten çok beğeneceği, gördüğünde gözlerinin içi parlayacağı bir hediye almalısınız. Bunun için size hazırladığımız rehber yardımcınız olabilir.

Kolye
En sportif kıyafeti bile şıklaştıran aksesuarlardan biri de kolyedir. Özellikle bu sene boyunluk denilen, boyna oturan kolyeler oldukça popüler. Sade bir bluza ya da elbiseye farklı hava katarak daha hoş görünmesini sağlayabilir. Takıp takıştırmayı seven bir kız arkadaşınız varsa bu hediye onun için ideal olabilir.

accessorize-kolyeSpor ayakkabı
Bu senenin en büyük modalarından biri de Nike Air Max spor ayakkabılar. Ancak onlara sadece spor ayakkabı demek yeterli olmaz. Günlük sportif kıyafetlerin yanı sıra, deri pantolon ve over size kabanların altına da giyilen Air Max’ler, Nike’ın popülerliğini tekrardan yükseltti gibi görünüyor.

nike-air-max

Çanta
Her kıyafete farklı bir çanta takmayı çok seven kadınlar için bir başka değerli parça daha… Deri, taşlı, pullu, desenli ya da düz. Hangi sezon olursa olsun mağazalarda farklı renklerde, farklı modellerde birçok çanta var. Uçuk pembe hem asil hem de şık durduğundan bu renk birçok kadının tercihi.

mudo-canta

Elbise
Kimi zaman bir kurtarıcı, kimi zaman da rahatlığın bir göstergesi olan elbiseler de kadınların vazgeçilmezlerinden. Dolaplarında giyecek bir kıyafet bulamayan kadınlar, bazen kolaya kaçarak tercihlerini elbiseden yana kullanırlar. Üstelik onda da şık olup herkesin gözlerini kamaştırmayı başarırlar. Neon renkler bu sene de moda olduğundan tercihiniz ondan yana olabilir.

hm-elbise

Tasarım ürünü
Bir kadının evinde asla sade, dümdüz, renksiz bir tabak göremezsiniz. Mutlaka bir kenarında bir süsü ya da çarpıcı noktası vardır. Son zamanların en büyük trendlerinden biri de özel tasarım tabaklar. Secdus’un el yapımı şirin tabakları farklı modellerden oluşuyor. Kadıköy’deki mağazasına bakmanızı tavsiye ederiz.

secdus-tabak

Saat
Bir kadının tarzını en iyi yansıtan aksesuarlardan biri de saattir. Kadınlar saati sadece zamanı öğrenmek için değil aynı zamanda kıyafetiyle uyumlu bir aksesuar olarak da kullanırlar. Özellikle zarif altın kaplama kayışlı saatler kadınların en çok tercih ettiklerinden.

yargici-kol-saati

 

Topuklu ayakkabı
Bir kadının bir dolap dolusu kıyafeti olabilir, ancak bir odanın içi tek bir şey ile doluysa o şey kesinlikle ayakkabıdır. Özellikle topuklular kadınlar için vazgeçilmezdir. Renk renk, az topuklu, platform, mantar topuk… Sadece işe giderken değil, günlük hayatta da birçok kadının tercihidir topuklu ayakkabı. Bu yüzden bir kadına alınabilecek en iyi hediyelerden biridir.

charles-and-keith-ayakkabi

Parfüm
Pembe tonlardaki fiyonklarıyla ve altın renkli kapağıyla dikkat çeken Salvatore Ferragamo Signorina’nın üst notalarında pembe biber ve Frenk üzümü, orta noktalarında şakayık, gül ve yasemin bulunmakta. Temel noktalarında ise burna pannacotta, silhat ve misk kokuları geliyor. Hem şekerli, hem çiçeksi hem de baharat kokulu olan Salvatore Ferragamo Signorina tam anlamıyla bir bahar kokusu. Zaten havaların ısınmasına ne kaldı ki 🙂

signorina

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER