Şangay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacan Volvo XC90 T8 Excellence

0

volvoxc90
20 – 29 Nisan tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük kenti olan Şangay’da 2015 yılı otomobil fuarı düzenlendi. Ve fuara damga vuran en özel otomobillerden biri şüphesiz ki Volvo XC90 T8 Excellence’di.

88 yıllık tarihinin en lüks otomobilini gururla sergileyen İskandinav markası Volvo, ayrıntılara vermiş olduğu aşırı özen ile dillere destan bir araç yaratmış. İsveç zarafeti adı altında yaratılan Volvo XC90 T8 Excellence arazi taşıtı sınıfında yer alan en lüks araçlardan birisi. Uyumlu tasarımı ile gözlere hitap eden XC90 Excellence, saf ve karmaşık olmayan lüks dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. İleri derecede güvenlik sağlayan modelin aynı zamanda 4 kişilik olması ise ayrı bir avantaj. İşte XC90 T8 Excellence modelinin benzersiz özelliklerinden bazıları;

  • XC90 T8 Excellence, Volvo’nun yeni araçlarından biri olan SUV XC90 baz alınarak üretilmiş bir araç. XC90 modelinin iç ve dış ebatları sabit tutularak dizayn edilen bu modelde ki farklılık ise XC90’ın aksine, 7 kişilik kapasite yerine 4 kişi için özenle dizayn edilmiş olması. Bu nedenle araç iç hacmi ve genişliği, 4 kişi için adeta konfor ötesi bir rahatlık sağlıyor.
  • Aracın şimdiye kadar üretilmiş en lüks Volvo olduğunu ise sahip olduğu ufak ve özel detaylardan anlamak oldukça kolay. Masaj yapan koltuklar, artırılmış bacak mesafesi, katlanabilir masalar, buzdolabı, şişe ve bardak tutucular, Orrefors imzalı el yapımı kristal bardaklar XC90 T8 Excellence içerisinde yerini almış durumda. Ve böylesine ekstra lüks özellikler aracı benzersiz yapmaya yetiyor da artıyor.
  • Lüks detaylar içerisinde seyahat ederken dinlenecek müziklerde hesaba katılmış. Ve kusursuz yolculuklar için XC90 T8 Excellence modeline tam 19 hoparlörlü Bowers & Wilkins ses sistemi döşenmiş. Rahatça oturduğunuz koltuklarınızda, içkilerinizi yudumlarken, kulaklarınızın pasını silecek müzikler de sizin için hazırlanmış.
  • XC90 T8 Excellence bunlarla da kalmayıp, çok ince bir detaya daha imza atmış. Bu lüks araç iyonik hava temizleme kanallarına sahip. CleanZone klima sistemi ile araç içi havalandırmasını sağlayan model size her an taze hava imkânı sunuyor.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER