Sadece erkeklerin anlayabileceği 10 sorun

0

tuysuz-erkek

Kadınlar bir çok konuda şikayet edip durur, aman erkeklere göre hayat güzel, onlara göre hava hoş diye. Peki erkeklerin hayatı çok mu güllük gülistanlık. Onların da yaşadığı pek çok problem var. Hadi gelin, sadece erkeklerin anlayabileceği 10 soruna bir bakalım;

1.Bütün gün cüzdanın üstüne oturmaktan poposunun ağrıması
Erkekler genelde çanta kullanmadıklarından cüzdanlarını hep pantolonun arka cebinde taşırlar. Elde bir şey taşımamaları avantaj olsa da, bütün gün cüzdan üstüne oturmaları poposunun ağrıma gerçeğini değiştiremez.

2. Traş olma derdi
Erkekler için traş olmak gerçekten bir eziyet. Hele ki kurumsal bir firmada çalışıyorsa düzenli sinek kaydı traşı olması şart. Bu da hemen her gün traş olması demek.

3.Sünnet olmak
Dini gereklilik olarak her müslüman erkeğin olması gereken sünnet, yalnızca erkeklere has bir mevzu. Bazı toplumlarda erkekliğin göstergesi olan bu gelenek, erkekler için oldukça sıkıntılı bir iş.

4.Kelleşmek
Erkeklerin en büyük korkusu ise kel kalmaktır. Saçlarınızın dökülüp başınızın belli kısımlarının açıldığını fark ettiğiniz anda yaşadığınız sıkıntı tarif edilemez.

5. İstenmeyen yerlerde kıllara sahip olmak.
Sırtına, boynuna yayılmış koca koca kıllar erkeklerin pek hoşuna gitmese de doğasında var. Kimileri epilasyon ile bunlardan kurtulurken, kimileri doğallıktan vazgeçemiyor.

6. Tüysüz, yani köse olmak
Kimileri için avantaj gibi görülse de kimileri için erkek değil misin dedirtecek bir olgu. Bacağında, kolunda kılı olmayan, sakalı çıkmayan bir erkek olmak da çok iyi değil. Sonuçta her şeyin dozunda olanı makbul.

7. Aldatırken yakalanma korkusu
Erkeklerin yan gözle bakmaları ve çapkınlıkları yedi cihanda meşhurdur. Yan gözle bakmak o kadar önemli değil de aldatırken yakalanırsa vay haline.

8. Aşırı duygusal sahnelerde çaktırmadan ağlamak
Erkeklerin de bir kalbi olduğunu unutmayalım. Duygusal baba- oğul sahneleri veya acıklı bir hikaye izlerken onun da gözleri dolacaktır.

9. Ayrılık acısını kaldıramamak
İlişkisi sona erdiğinde üzülüp kahrolan sadece kızlar değil. Eğer sevgilisine deli gibi aşık bir erkekse ve körü körüne bağlanmışsa, onsuz kalmaya dayanması zor olacaktır.

10. Nereden geleceği belli olmayan tehlikelere hazırlıklı olmak
Tehlike geliyorum demeden gelir, belli mi olur. Futbol oynarken yanlışlıkla kasıklara gelen bir top beklenmedik bir tehlikeye en acı örnektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER