Playstation 4’te oynanası 5 oyun

0

Killzone-ShadowfallEğer konsol oyunlarını seviyor ve Playstaion 4’ünüz bulunuyorsa mutlaka oynamanız gereken Playstaion 4’te oynanası 5 oyun ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde bu oyunların sizin için çok daha keyifli hale geldiğini görebilmeniz mümkün olacaktır.

  • Tomb Raider: Definite Edition: 2013 yılında çıkışı yapılan Tomb Raider’ın çok geçmeden yeni nesil konsollar için Definitive Edition paketi adı latında çıkarıldığı görülüyor. Bu sürümde daha çok Lara Croft’un nasıl Tomb Raider olduğu üzerinde durulurken Lara Croft’un gizemli bir şekilde Yamatai adasında hayatta kalmasının ele alındığını görebilirsiniz.
  • inFamous: Second Son: Gerçekten süper güçlere sahipmiş gibi görülen Delsin Rowe aslında yeterince gücü bir arada tutabilen bir kahraman. Güçleri çekebilmesiyle birlikte video, beton, neon ışığı ve duman güçlerine de sahip olarak durdurulamaz bir kondüit haline geldiği görülüyor. Yeterli hikayesi ve güzel grafikleri ile oyuncuları kendine çekebilen bu oyunu mutlaka denemelisiniz.
  • Battlefield 4: Elinize aldığınızda size en iyi multiplayer shooter deneyimini yaşatacak olan bu oyun, Playstaion 4’te 64 kişiyle oynama fırsatı yakaladığınız zaman Playstaion 3 versiyonundan daha fazla zevk almanıza olanak sağlayacaktır. Ateş eden konteyner gibi yeni güçlerle gelen bu sürüm ile oynama keyfini kaçırmak istemezsiniz.
  • FIFA 14: Her yıl kendine yenilikler katan Fifa, oyuncularını da kendine bağımlı hale getirmeyi başarıyor. Bu yüzden Plastaion 4 ile oynadığınız Fifa, Playstaion 3’le oynadığınızdan daha fazla keyif veriyor. Hatta size farklı bir oyun oynuyormuşsunuz hissini de verebilir. Yeni nesille birlikte geliştirilmiş olan çoklu oyuncu özelliği sayesinde Playstation 4’te DualShock 4’le birlikte arkadaşlarınızla oynayarak daha fazla keyif alabileceğiniz bir oyun sunuluyor.
  • Killzone-Shadowfall: Sadece playstaion 4’e özel olarak geliştirilmiş olan önemli oyunlardan biri olarak Killzone- Shadowfall ile oyuncuların kendilerini tekrar Killzone evrenine hapsetmemesi imkansız gibi görülüyor. Gelecekte geçen bu sürümde Helghast ve ISA’lar arasında süren soğuk savaş konu edilmiş. Yeni nesle yakışan grafikleriyle eğlenceli multiplayer moduna sahip olan oyun ödediğiniz fiyata değer bir oyun olarak karşınıza çıkıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER