Paykasa Nedir? Nasıl Alınır?

0

paykasa-kartInternet hayatımızın her alanına girdi ve olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Günlük hayatımıza dair birçok işlemi sanal ağlar üzerinden çözümleyebiliyor hatta  alışverişlerimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu alışverişler sırasında en önem verdiğimiz kısım da güvenilir bir şekilde kredi kartımızı kullanarak satın alma işlemini tamamlayabilmek.

Tanımadığımız bazı web siteleri ve uygulamalarında  ödeme yaparken, işlemlerimizi daha emniyetli ve huzurlu şekilde yapmak istiyoruz. İşte bu aşamada imdadımıza yetişen paykasa, online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerde bizlere ödeme yapabilme olanağı sunuyor.

Paykasa nedir?

Paykasa kartlar, tanımadıkları sitelere güvenmedikleri için internette ödeme yapmaktan kaçınan kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Güvenli bir şekilde online ödeme yapmanıza imkan sağlar. Paykasa, online harcamalarda güvenli olarak kullanılan online ödeme sistemidir.

Paykasa, İngiltere merkezli çıkış yapan yeni nesil bir ödeme sistemidir ve dünyanın birçok yerinde hizmet veren resmi satış noktaları bulunur. Ön ödemeli olarak sahip olunan Paykasa kart para ve kişisel bilgileri  tamamen güvende tutar, kimlik bilgilerininin çalınması ve kopyalanması gibi sorunları da ortadan kaldırır. Sanal ortamda sağladığı bu avantaj nedeniyle paykasa kartlar, günümüzde oldukça tercih edilmekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paykasa kart, ön ödemeli bir kredi kartıdır. Önceden ödeme yaparak sahip olunabilmesi ve yapılan ödemelerin tek seferde kullanılabildiği online bir kredi kartı özelliği taşıması nedeniyle Paykasa kart normal kredi kartlarından farklıdır.

Paykasa ile internetten yapılan alışverişlerin yanı sıra oyun sitelerinde oyun oynamayı sevenler de güvenle ödemelerini yapabilir ve oynadıkları oyunların tadını çıkartabilir. Ödeme yapılan miktar kadar harcandığı için bilgiler ve para güvendedir. Paykasa kartındaki yapılmış olan ödeme miktarı bittiği zaman, tekrardan dilediğiniz kadar ödeme yapabilir ve ödemesini gerçekleştirdiğiniz kadar harcayabilirsiniz.

Paykasa satın al ve internette güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşa

Paykasa ile ailenin bireyleri için kart alarak, belirlenmiş olan bütçelerde güvenli alışverişler yapabilirsiniz. Dünyanın her yerinde yaygın bir şekilde internet kullanıcıları tarafından tercih edilmekte olan Paykasa kart sahibi olarak hesap bilgilerinizin çalınmasının önüne geçebilirsiniz.

Paykasa fiyatları, bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi döviz kuru üzerinden satış yapar. Gerçekleştirilecek olan alışverişler Euro değerinde satın alınan fiyatlar üzerinden o günün döviz kuruna göre netleşir. Ödeme gerçekleştirdikten sonra, verilecek olan 16 haneli sanal kart koduna sahip olunur ve sahip olunan sanal kart kodu ile internet siteleri üzerinden ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER