Kadınların ruhuna dokunabilmenin 10 yolu

0

kadin-erkek-tatli

Her erkek hayatının belirli bir döneminde, kadınları etkilemek adına bir deneyim yaşamıştır veya yaşamamış olsa bile bir gün mutlaka yaşayacaktır. Eğer etkileme konusunda başarılı olunursa hiç bir sorun kalmayacaktır çünkü etkilenen kadın mutlu olur ve mutlu olan kadın sizi daha da mutlu eder. Ancak başarılı olunamamışsa bu yeni etkileme yollarını ve yeni deneyimleri berberinde getirecektir.

Kadınlar zarif, ince ve hassas yaratıklardır. Onları anlamanın zor olduğunu düşünseniz de aslında kalplerine giden yolu anlamak hiçte zor değildir. Bir kadını etkileyebilmek detaylarda saklıdır. Bunlar her erkeğin göremeyeceği, gören erkeklerin ise uygulamada hiçte zorlanmayacağı ince detaylardır. Bu nedenle kadınları etkilemenin aslında bir sanat olduğu söylenmektedir hep. İşte bu sanatı iyi ifşa edebilmek için size önerimiz olan 10 yöntem;

1. Çok klişe bir yöntemle başlayalım. Kadınlara çiçekler gönderin. Bundan kastımız doğum günlerinde, tanışma günlerinde veya özel günlerde gönderilen, özenle hazırlanmış ve klasik cümleler içeren bir not iliştirilmiş buketler değil. Etkilemek istediğiniz kadına, hiç beklemediği zamanlarda, sürekli onu düşündüğünüzü gösteren sıradan çiçekler hediye edin. Ve bunu yapmaktan hiç vazgeçmeyin.

2. Her zaman güzel kokun. Öncelikle temizliğinize ve kendi ten kokunuza büyük özen gösterin. Devamında kendi tarzınıza ve teninize en uygun olan kokuyu bulun ve sürekli mis gibi kokun. Kadınların zihninde bırakacağınız bu koku sizi sürekli özlemesine neden olacaktır.

3. Mimikleriniz çok önemli. Kadınlara kurnaz ve etkileyici mimiklerle süslediğiniz konuşmalar yapın. Bu mimikler sizi diğer erkeklerden farklı kılacaktır. Bu mimiklere dalan kadın bir süre sonra ne dediğinizi bile unutacak ve o mimiklerde kaybolup gidecektir.

4. Beğendiğiniz ve bir ilişki içerisinde olduğunuz kadınları kendinize daha çok bağlamak için onları alınlarından öpün. Kadınlar için masumiyetin göstergesi olan bu hareket içten gelen ve oldukça değerli bir sevgi ifadesidir. Kadınlara özel olduklarını hissettirir.

5. Kadınların hayatında yer alan, akraba konumundaki diğer kadınlarla güzel ilişkiler kurun. Unutmayın ki etkilemek istediğiniz kadının annesini, ablasını, teyzesini vs etkilediğiniz de işleriniz daha da kolay olacaktır.

6. Güzel dans edebilmek her erkeğe çok yakışır. Bu ruhunuzun inceliğini gösterir. Eğer dansa yeteneğiniz varsa bunu etkilemek istediğiniz kadına mutlaka gösterin.

7. Mutfakta iyi olmanız sizin evine bağlı sadık bir kişi olduğunuzu gösterir. Mutfağa geçip kendi ellerinizle, etkilemek istediğiniz kadına yakışan güzel yemekler yapın.

8. Birçok kadın saçlarıyla oynanmasından çok hoşlanır. Küçükken anne şefkatinin en içten hissedildiği anlardan biri olan bu durumu şimdi ona yaşatan siz olun. Dizinize yatırın ve saçlarıyla oynayarak uzun uzun yüzüne bakın. Onu izlemenin ne kadar eşsiz ve doyumsuz olduğunu hissettirin.

9. Atletik yapılı ve sağlıklı vücutlar genel de tercih sebebi olmuştur. Düzenli olarak spor yapıyor olmanız, sağlıklı besleniyor olmanız ve atletik spor faaliyetlerinde bulunuyor olmanız kadınları etkileyen önemli noktalardan biridir. Örneğin bisiklet sporu yapan veya tenis oynayan bir erkek kadınlar için hep ilgi çekici olmuştur.

10. Çocukları sevin ve onlarla iyi anlaşın. Temizliğin ve saflığın timsali çocuklar sizin için tahmin edemeyeceğiniz ölçüde iyi birer referans olacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER