Kadınların erkeklerde katlanamadığı 10 şey

0

kadın-erkek-iliski

Erkeklerin bazı özelliklerini ve davranışlarını görmezden gelen kadınlar, öyle bir noktaya gelir ki, bazen karşısındaki erkeğe hiçbir şekilde katlanamaz. Karşınızdaki kadın için katlanılamaz bir erkek olmanız düşüncesi oldukça rahatsız edici. Ancak küçük bazı detaylarla bunların önüne geçmeniz mümkün. İşte size kadınların erkeklerde katlanamadığı 10 şeyi anlatıyoruz.

1. Bakımsız ve kirli ayakkabılar giymeyin. Ayakkabılarınız her daim temiz olsun ve her gün aynı ayakkabıyı giymekten kaçının. Unutmayın ki kadınlar bakımlı ve güzel giyinen erkeklerden hep hoşlanmışlardır.

2. Yağlı saçlarla kadınların karşısına asla çıkmayın. Aşırı jöle kullanımından da kaçının. Kadınlar kendi saçlarına ne kadar önem veriyorlarsa erkeklerde de buna dikkat ederler ve hoşlarına gitmeyen bir durumda sizi hiç affetmezler.

3. Tırnaklarınızın temizliğine özen gösterin. Ellerinizin ve tırnaklarınızın bakımlı olması kadınları etkileyecektir.

4. Güzel kokun ancak bunu asla tütün kolonyası veya diğer kolonyalarla yapmayın. Parfüm kullanın eğer parfümünüz yoksa kesinlikle bu açığı kolonya ile kapatmaya çalışmayın. Sürekli düş alarak temiz bir ten kokusu ile idare edin.

5. Burun kılları sağlığınız açısından önemlidir ama kadınlar açısından da oldukça önemlidir. Onların dışarı taşmasına ve çirkin bir görüntü oluşturmasına izin vermeyin.

6. Televizyon kumandası sanki elinize yapışmış gibi sürekli sizde durmasın. Arada kadınlara da bu konuda fırsatlar verin.

7. 90 dakika hiç sıkılmadan maç izlemek mutlaka ki sizin için büyük bir zevk ancak siz maç izlerken yanınızdaki kadının nasıl bir psikolojiye girebileceğini de düşünün. Maç sonrasının burnunuzdan gelmemesi için arada ufak takılmalarla kadınların aklınızda olduğu hissini onlara verin.

8. Tespih birçok erkek için hala önemli bir aksesuardır. Ancak onların koleksiyonunuzun içerisinde evinizde duruyor olması kadınların tercihidir. Günlük yaşantınızda elinizde tespih çekiyor olmanız pekte tahammül edilebilecek bir davranış değildir, bir an önce bu alışkanlıktan kurtulun.

9. Yakın arkadaşlarınızla planlar yaparken yanınızdaki kadını da mutlaka bu plana dahil edin. En azından bu konuda ki fikrini alın. Dahil olmak istediğinde bunu zevkle gerçekleştirin. Aksi halde ya o plan sizin için hiç gerçekleşemeyebilir, yada plan sonrası nelerle karşılaşacağınızı hiç bilemezsiniz.

10. Kadınların sordukları sorulara onu başınızdan savar gibi veya önemsememiş gibi tek kelimelik cevaplarla yanıtlamayın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER