Kadınların en sinir olduğu 5 erkek davranışı

0

erkek-sac

Beğendiğiniz bir kadını etkilemek öyle kolay değildir. Birçok kadın seçicidir. Birlikte olacağı erkeğin tepeden tırnağa kadar her detayına dikkat eder. Ama asıl iş bir kadının kalbini çalana kadardır aslında. Eğer bir kadın sizi sevdiyse gerisinden çok korkmayın ancak o kadın sizi sevene kadar işiniz bir hayli zor. Giyim tarzınıza, temizliğinize, hal ve tavırlarınıza aşırı özen göstermeniz gerekli ki elde etmek istediğiniz kadını etkileyebilirsiniz.

Kadınlar ince ruhlu ve detaycıdır bu nedenle sizde de bunları ararlar. Sizin ne kadar ince ruhlu, nazik, kibar olduğunuz, hal ve hareketleriniz nasıl olduğu son derce önemlidir. Bu özellikleriniz bir kadını size anında hayran bırakabileceği gibi, bir anda uzaklaştırabilirde. Bunun için etkilemek istediğiniz kadına karşı dikkatli davranmalısınız. Onun hoşuna gidebilecek, onu etkileyebileceğiniz, kalbini ve ruhunu okşayabileceğiniz davranışlarda bulunmalısınız. Bir kadını etkiledikten sonra sonra da bu dert bitmez. Severken de birçok tavrınıza ve davranışınıza sinir olabilirler. Sizden vazgeçemeyeceği için tek yol sizi değiştirerek istediği gibi bir insan yapmaya çalışmak olacaktır. Hoşlanmadığı davranışlarda bulunduğunuzda bu davranışı düzeltmeniz için adeta başınızın etini yiyecektir. Beğendiğiniz kadını etkileyip  sonrasında huzur bulmak istiyorsanız kadınların sinir olduğu davranışlardan kaçınmalısınız. İşte kadınların en sinir olduğu 5 erkek davranışı;
• Özensiz yemek yemek: Yemek yeme adabı kadınların dikkat ettiği bir nezaket ölçüsüdür. Ağız şapırdatmadan, adabı ile yemek yiyen erkekler kadınların hayranlıklarını kazanırlar. Ancak dökerek, saçarak ve ağız şapırdatarak yemek yeme kadınların sinir olduğu davranışlardandır.

 Jöle kullanımı: Yoğun jöle kullanmak artık eskide kaldı. Son dönemde trend olan saç modelleri arasında jölenin yeri yok. Eğer siz hala eskilerde kaldıysanız ve kafanız jöle kutusuna batmış gibi geziyorsanız kadınların gazabından korkun. Çünkü kadınlar bu davranışa sinir oluyorlar.

• Tespih çekmek: Tespih aslında bambaşka bir kültürdür. Ancak unutmayın ki kadınlar tespih merakınızı sadece sahip olduğunuz özel koleksiyonlarla görmek istiyorlar. Tespihlerin ellerinizde olması hoşa giden bir durum değildir.

Ter kokusu: Terlemek elinizde olan bir durum değildir. Ancak ter kokmanız ve buna engel olmamanız tamamen sizin elinizde. Eğer bir kadını kendinizden uzak tutmak istiyorsanız buna özen göstermeyebilirsiniz. Çünkü kadınlar ter kokan erkeklere sinir oluyorlar.

Ağız kokusu ve sarı dişler: Ağız ve diş bakımı sağlığınız adına önemlidir. Bunun yanında kadınlar için de son derece önemlidir. Sarı dişler ve kokan bir ağızla hiçbir kadını etkileyemezsiniz. Ancak onların nefretini kazanırsınız.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER