Kadınların 5 acımasız intikam planı

0

facebook
Kadınlar son derece zarif ve naif varlıklardır. Tabi ki istedikleri gibi davrandığınız sürece. Eğer bir kadının hoşuna gitmeyecek davranışlarda bulunduysanız sonucunu da katlanmak durumundasınız. Severken ölümüne seven ve gözleri hiçbir şey görmeyen kadınlar intikam alırken de aynen böyledir. Ölümüne plan yaparlar ve gözleri hiçbir şey görmez. Bu planlar sonucunda bir anda kendinizi nerden geldiğini anlamadığınız bir olayın ta içinde buluverirsiniz. Bunları yaşamamak için siz siz olun kadınlardan düşman edinmeyin. Ama artık bunun için çok geçse planlar hakkında bilgi sahibi olun ve nelerle karşılaşabileceğinizi önceden bilin. İşte kadın düşmanı olan erkeklerin başına gelebilecek 5 acımasız intikam planı;

  • Sosyal medyanın hayatımızdaki etkisi büyük. Her birimizin facebook, twitter, instagram derken birçok sosyal medya hesabı var. Elbette bu hesaplar sizin özeliniz. İçerisinde gizli tuttuğunuz tüm sosyal hayatınız var. Ancak bir kadın için bu hesapları ele geçirmek, çevirdiğiniz bütün işleri öğrenmek ve sizin adınıza paylaşımlarda bulunarak sizi rezil etmek hiçte zor değil.
  • Terk edilen ya da ayrılan her kadın değişime ihtiyaç duyar. Size neler kaybettiğinizi gösterebilmek ve canınızı yakabilmek için kendisine hiç göstermediği özeni gösterir ve kısa sürede ummadığınız şekilde güzelleşebilir.

guzellesmek

  • Canını yaktığınız bir kadın sizin canınızı en kolay çevrenizdeki insanlarla yakarlar. Özellikle etrafınızda biraz kıskandığınız ve bu nedenle gıcık olduğunuz bir hemcinsiniz varsa, bu ayrılık sonrası kadınların kullanacağı en büyük silahlardandır. Sizi sinir etmek adına hiç sevmediğiniz hemcinslerinize yaklaşabilir ve size inat onlarla arkadaşlık kurabilirler.
  • Bir dönem çok sevdiğiniz ve birlikte birçok hayal kurduğunuz bir kadınla kötü bir şekilde ayrı düştüyseniz, kadın bunun acısını er ya da geç sizden alacaktır. Bunun en etkili yollarından biri ise sizi umursamıyor gibi davranarak yeni bir sevgili bulması ve birlikte hayal ettiğiniz her şeyi eksiksiz olarak o sevgili ile yapması olacaktır. Tabi ki işin en güzel kısmı ise bu yapılanları sizin göreceğiniz ve duyacağınız bir şekilde ortalığa yaymasıdır. Artık ayrıldığınız sevgilinize karşı sevgi hissetmeseniz bile, birlikte hayal ettiklerinizin başkasıyla yapılıyor olması deliye dönmenize yol açabilir.
  • Hayatınızda olan kadının canını yaktıysanız ve size içten içe kin besliyorsa, en yakın arkadaşınızla kanka olması an meselesidir. Birlikte olduğunuz zamanlarda sevgiliniz ve en yakın arkadaşınızla bolca zaman geçirmişsinizdir ve aralarında zaten bir arkadaşlık başlamıştır. Siz ayrıldığınızda en yakın arkadaşınız bir anda eski sevgilinizin de kankası konumuna gelebilir. Böylelikle hem sizinle ilgili haberleri kolaylıkla alabilir, hem de sizi huzursuz etmek için etkili bir yol bulur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER