Kadınları mutlu etmenin yolları

0

mutlu-kadin-2
Hemen hemen bütün erkeklere göre kadınları mutlu etmek imkânsızdır. Bu yanlış algı erkeklerin en büyük problemleri olarak ta ön plana çıkar. Kadınlar küçük şeylerle mutlu olabilirler, bu sebeple bir kadını mutlu etmek için mutlaka büyük şeyler yapılması gerektiği algısı oldukça yanlıştır.

Kadınlar kendilerine çiçek alan erkeklerden daha çok hoşlanırlar. Zaten geçmişten günümüze erkeklerin kadınlar için yaptığı en temel ve klasik davranış kadınlara çiçek almaktır. Bu davranış her zaman ve mekânda kadınları mutlu etmek adına yapılabilecek en basit iştir.

Kadınlara çeşitli sürprizler yapmak onlara değerli olduklarını hissettirir. Ama yapılan bu davranışlar kadınları her zaman mutlu etmez. Erkeklerin kadınlara güvendiklerini hissettirmeleri gerekir. Kadınlar kendisine güvenmeyen erkeklerin yaptığı hiçbir şey sonucunda mutlu olmazlar. Çünkü kadınlar için en önemli şey huzurdur. Kendilerine huzur ve güven duygusunu hissettiren erkeklerin yaptığı her şey kadınları mutlu etmeye yeter. Fakat bir ilişkide huzur yoksa güven problemi varsa, erkekler kadın için ne yaparlarsa yapsınlar kadın asla mutlu olamaz. Kadınları mutlu etmenin en temel maddesi onlara güven ve huzur duygusunu doyasıya hissettirmektir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER