Kadınlara söylememeniz gereken 7 söz

0

1
Kadınlar çok kibar ve sakin varlıklardır. Tabi ki her şey istedikleri gibi gittiği sürece veya duymak istedikleri sözleri duydukları sürece. Bunun tam aksi olduğunda, karşınızdaki kadın hiç ummadığınız anda bir canavara dönüşebilir. O kibar ve sakin kadın gidip yerine bambaşka biri gelebilir. Kadınların bu halleri ile karşılaşmamak için onlara karşı nasıl davranacağınızı ve özellikle nasıl konuşacağınızı çok iyi biliyor olmalısınız. Eğer kadınlara karşı söylenmemesi gereken sözleri bilmiyorsanız bunları bir an önce öğrenmelisiniz. Aksi halde bu sözleri söylediğinizin ve kadınları kızdırdığınızın farkına varamayabilirsiniz. Böylelikle kadınların bir anda neden değiştiğini ve hırçınlaştığını düşünür durursunuz. Siz siz olun kadınlara şu 7 sözü söylemeyin;
1. Sen biraz kilo mu aldın: Erkeklerin sıklıkla kullandığı en hatalı cümlelerden birisidir. Hele birde gerçekten kadın biraz kilo almışsa, kendide bundan rahatsızsa ve saklamaya çalışıyorsa işte o zaman küçük çaplı bir kıyamete hazır olun.
2. Onun hepsini yiyecek misin: Kadınlarla yemek konusunda yapılan her türlü konuşma oldukça sakıncalıdır. Sizin gözünüzde çok zarif ve naif olduğunu düşünen kadınlar, gelen bu soru ile bir anda gözünüzde nasıl bir durumda olduklarını düşünürler. Bunun sonu pekte iyi olmayacaktır.
3. Özel gününde misin: Kadınların özel günlerinde hayli gergin ve stresli oldukları herkes tarafından bilinir. Bu soru ile karşı karşıya kaldıklarında ise sergiledikleri tavrın sizi rahatsız ettiğini anlarlar ve bu kadınları daha da gergin ve stresli bir havaya sokar.
4.Yaşına göre gayet iyi görünüyorsun: Erkek bu cümle ile iltifat ettiğini düşünürken aslında nasıl bir hata işlediğinin farkında olamaz çoğu kez. O an kadının gayet iyi görünmesinin hiç bir önem yoktur, yaşı hakkında konuşulması sinirlenmesi için yeterli bir nedendir.
5. Saçlarını şu kadınınki gibi yaptırsana: Başka kadınlarla kıyaslanmak. Kadınların en hassas oldukları konulardan biridir. Her hali ile benzersiz olan kadın nasıl olurda bir başkasının kullandığı saç modelini kullanır.
6.Beni yanlış anlama ama: Bu şekilde başlayan her cümlenin sonu emin olun aynı biter. Böyle bir cümleden sonra kadınların sizi doğru anlamasını asla beklemeyin.
7. Bunu mu giyeceksin: Saatlerce uğraşmış ve sonunda ne giyeceğini karar vermiş. Bir erkek bunun bir kadın için ne kadar zor olduğunu asla anlayamaz. Ve onca uğraşın ardından edilen tek söz kadının bütün stresini sizin üzerinizde atmasına neden olacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER