İstanbul’da iş çıkışı uğrayabileceğiniz 5 bar

0

nopa-nisantasi

İstanbul’da yaşam bir başkadır. Ülkenin kalbi İstanbul’da atar. Bu ülkede yaşayan herkesin gözü kulağı İstanbul’dadır. Özellikle sosyal yaşam dediğinizde başka hiçbir yer eline su dökemez. Yaz kış popülaritesinden hiç birşey kaybetmez. En güzel düğünler burada olur. En can alıcı partiler burada yapılır. En güzel gece hayatı buradadır.

Hayat her alanda hızlı akar İstanbul’da. Çalışma günleri de bir hayli yorucu geçer. Yoğun iş temposunun ardından kendinizi yenilemeniz, canlanabilmeniz ve yeni güne sıfırlanmış olarak girebilmeniz gerekmektedir ki enerjiniz bitmesin. Aksi halde kaybolup gidersiniz bu şehirde. İş çıkışı gidip kendinizi bulacağınız bir çok mekan vardır. Şehir bu anlamda talebi fazlasıyla karşılayabilmektedir. Zor bir haftayı geride bıraktığınızda kendiniz ödüllendirmek istiyorsanız güzel bir bar seçin ve iş çıkışı bu mekanı ziyaret edin. İşte size bunun için 5 bar önerimiz;

1. NOPA; Teşvikiye Caddesi Atiye Sokakta yer alıyor. Restoran bar olarak hizmet veritor ancak sahip olduğu bar adeta efsane. İnsanların aklına kazınması için alışılmışın dışında bir bar menüsü hazırlanmış. Buz dolu bakır kupalar ve oldukça şık bardaklarla sunum yapılıyor. Doğal meyvelerden ve doğal malzemelerden hazırlanan kokteyllerin lezzeti yine alışılmışın dışında.

2. LOFT – İSTANBUL; Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesinde monotonluktan uzak, keyifli ve eğlenceli bir yemek için dekore edilmiş. Yuvarlak deri koltuklar ve kumaş minderli koltuklar, hepsi birbirinden rahat. Dünya mutfağından seçilmiş son derece iddialı bir menüye sahip. Barı da bir hayli geniş.Restoran bar olarak hizmet veriyor ve dj eşliğinde müziklerle geceleri güzelleştiriyor. Burada kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

3. 360 İSTANBUL; Beyoğlu İstiklal Caddesinde Mısır apartmanının 6. Yani teras katında yer alıyor. Sahip olduğu deniz ve Beyoğlu manzarası ile bu mekan artık uluslar arası bir ikon. Burası dünyadaki trendleri görebileceğiniz bir yer. Barı ve özel menüsü ile bir kere olsun ziyaret edilmesi gereken bir mekan.

4. MİNİBAR 17; Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesinde yer alıyor. Adı gibi mini bir bar olmasına rağmen kokteylleriyle adeta bir devi anımsatıyor. Günün her saatine özel menüleriyle, bar atıştırmalıkları ve efsane kokteylleriyle kendinden sıkça söz ettiriyor. Mekan ufak olduğu için çalınan müziklerde haliyle butik oluyor.

5. KOZMONOT; Nişantaşı Topağaç’ta yer alıyor. Mekan Sovyet uzay araştırmalarından esinlenerek dekore edilmiş. Burası adeta ufak bir müze. Uzay teması tuvaletlerde dahi kullanılmış. Barı ve menüsü ile de yarattığı farkındalığı perçinliyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER