İstanbul’da eğlenebileceğiniz 9 gözde mekan

0

reina
Günün ve haftanın yorgunluğunu ve stresini atmak için birçok kişinin tercihi akşamları eğlenceli mekânlarda vakit geçirmektir. Hızlı bir yaşantıya sahip olan İstanbul geceleri eğlenmek isteyenlere birçok alternatif sunar. Müziğe doymak ve dans etmek isteyenlerdenseniz kulüpler sabahlara kadar süren eğlence için en çok tercih edeceğiniz mekânlar arasında yer alır. Yorucu ve hareketli bir iş hayatı olup biraz kendine vakit ayırıp güzel vakit geçirmek isteyenlerin, günlük yaşamın yoğun temposundan biraz olsun kaçmayı arzu edenlerin, gençlerin ve genç kalanların eğlence tercihlerinden biri de müzik ve dansa doyabilecekleri mekânlardır. Avrupa yakasına geçmeyi tercih etmeyenler için Anadolu yakasında da oldukça fazla eğlence mekânı seçeneği mevcut.

İşte bu eğlence mekânlarından sizin için seçtiklerimiz:

Reina:
İstanbul’un en hoş ve şık mekanlardan biri olan Reina, Avrupa yakasındaki en gözde ve ilk akla gelen yerlerden biridir. Yabancı ve Türkçe popüler müziklerin çalındığı mekanda eğlenceye doyamazsınız. Ortaköy’ü geçtikten sonra görebileceğiniz mekan boğazın en güzel yerinde yer alır. Arzu ederseniz Akdeniz mutfağı ve dünya mutfağı dahil sunduğu yemek seçeneklerini restoran kısmında yiyeceğiniz yemekle tadabilirsiniz. Park Şamdan, Köşebaşı, Dragon, Ninja Sushi, Blue Topaz ve Reina Restaurant gibi İstanbul’un en seçkin restoranlarını tek çatı altında buluşturuyor.

Suadiye Remix Club
Suadiye Remix Club İstanbul Anadolu Yakası’nın sevilen eğlence mekanlarından birisi. Suadiye’de bulunan kulüp hem kapasitesi ve hem de gece hayatının ünlü isimlerini sahnesinde ağırlamasıyla ismini duyurdu. Suadiye-Remix-Club

Anjelique:
İstanbul’un en ünlü restoran ve gece kulüplerinden biri olan  Anjelique, eğlenmeyi sevenlerin en çok tercih ettiği adreslerden biridir. Hem restoranı, hem gece kulübü olarak hizmet verir. Ortaköy’de bulunan Anjelique, Boğaz manzaralı olması nedeniyle de oldukça tercih edilen bir mekandır. Kulüpte verilen partiler oldukça ilgi çekmektedir. Üç katlı bir yalıda bulunan Anjelique’de her katta ayrı tarzda müzik çalınıyor.

Ulus 29
Dünyanın en ünlü ve en moda gece kulüplerinden biri olan Ulus 29 rahatça eğlenebileceğiniz harika mekanlardan birisidir. Ulus 29 Club’daki özel geceler ayrıca çok ilgi görür. Club 29 da birçok ünlü DJ çalar.

Sortie Night Club
Kuruçeşme’de kurulu olan Sortie’de boğazın tüm güzelliklerini seyrederken güzel bir yemek yiyebilir ve sonrasında müzik dinleyerek dans edebilirsiniz. sortie

Babylon Night Club İstanbul
Asmalımescit’te yer alan Babylon Night Club İstanbul İstanbul’un en ünlü konser mekanlarındandır. Yerli ve yabancı birçok müzisyeni ağırlar.

360istanbul East’de Moda

360istanbul East, Moda’da Double Tree by Hilton Oteli’nin terasında muhteşem bir manzara eşliğinde eğlenebileceğiniz bir mekan. Terasında küçük bir açık yüzme havuzu bulunan 360istanbul East’de akşam yemeğinizi yiyebilier, gece de başlayan dans müziği ile eğlenebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında manzarı eşliğinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kalamış Murphy’s
Eğlence için Anadolu yakası tercih edenlere dans edebilecekleri uygun mekanlardan biri de Kalamış Marinada bulunuyor. Eski, yeni şarkılardan hem Türkçe hem yabancı parçalar dinleyebilirsiniz.

Cadde Nispet
Caddebostan’da bulunan Cadde Nispet Anadolu yakasında az bulunan bir eğlence mekanlarından birisidir.

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER