Güçlü bir kadını etkilemenin 5 yöntemi

0

Erkeklerin içerisinde kadınları etkileyebilmek gibi garip bir hırs vardır. Aslında bu bir nevi zehir gibidir.guclu_kadinlari_etkilemek

Erkekler eğer istediği kadını etkileyemezse içlerinde dolaşan bu zehir bir süre sonra kendilerini ele geçirir ve bu hiç hoş bir son değildir. Özellikle güçlü ve kendiyle barışık kadınları etkilemek için bir erkeğin de aynı özellikleri taşıyor olması lazım. Özellikle kendini bilen, kendi çizgisi olan ve hayatını sadece bir erkeğin üzerine kurmayan kadınları fethetmek her babayiğidin harcı değildir. Eğer karşınızda bir güçlü kadın varsa ve onu etkilemek istiyorsanız planınızı iyi yapmalı ve her hareketinizi kontrol altında tutmalı ve sakin ama emin adımlarla ilerlemelisiniz.

Bu yolda size yardımcı olacak bazı yöntemlere ihtiyacınız varsa işte güçlü bir kadını etkilemenin 5 yöntemi.

  1. Öncelikle güçlü bir kadını etkilemeye çalışıyorsanız onların ortak özellikleri hakkında fikir sahibi olmalısınız. Aslında her kadının ortak bir noktası vardır, o da duygularıdır. Kadınlar ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar duygusal anlamda duvarlarının yıkıldığı bir nokta mutlaka vardır. Güçlü kadınları iyi irdeleyerek bu noktanın nerelerde olabileceğini iyi hesaplamalı ve oraya ulaşarak kalplerine dokunmalısınız. Aksi durumda bu kadınlar için çok hafif ve sıradan kalabilirsiniz.
  2. Güçlü kadınlar kendilerinden zayıf erkeklerden etkilenmezler. Onları etkileyebilmeniz içinde sizin de bazı açılardan karşınızdaki kadından güçlü olduğunuz yönlerinizin olması gerekir. Ve bu yönlerinizi o kadına çaktırmadan hissettirmelisiniz ki sizi hafife almasın. Unutmayın ki kadınlar güçlerinin farkındadır ve bu gücün üstüne çıkabilen her erkek onların gözünde zaten işe 1-0 önde başlamıştır.
  3. Güçlü kadınları etkileyebilmek sıradan erkeklerin becerebileceği bir iş değildir. Onları etkileyebilmek için farklı ve ilginç olmalısınız. Sizi diğer erkeklerden ayıran birçok farklı yeteneğiniz ve tavrınız olmalı ki güçlü bir kadının ilgilisini çekebilesiniz ve sizi düşünmeye başlasın. Kadınlar karakteri oturmuş, huzur veren, ne istediğini bilen, ilgili, düşünceli, kibar ve kadınına değer veren erkeklere daha çok ilgi duyarlar. Onun ilgisini çekmeyi başarmak yeterli değil. Bu ilginin yerinde ve doğru olduğunu da ispatlamanız gerekecektir.
  4. Eğer karşınızda güçlü bir kadın varsa kendinizi tüm özelliklerinizle birlikte ona sunmanız yanlış olacaktır. Güçlü kadınlar savaşmayı severler. Kolay elde edilen şeylerin onlara göre değeri yoktur. Bunun için karşınızdaki kadını etkilemek istiyorsanız biraz ulaşılmaz havası çizin. Çok da abartmayın tabi, bu sefer de sıkılıp kaçar. Bir süre sabretmeniz ve duygularınızı saklamanız gerekecek ama ilerisi için bu tür tavırlara girmeniz çok önemli.
  5. Macera dolu erkekler her zaman ilgi çekmiştir. Ne zaman, ne yapacağı belli olmayan, korkusuz ve maceracı erkekler güçlü kadınların beğendiği bir profildir. Sınırları ve imkanları zorlayın ve karşınızdaki kadını bu şekilde etkiniz altına almaya çalışın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER