Euro 2016 Fikstürü

0

euro2016Fransa’da düzenlenecek olan Euro 2016’da Türkiye ilk maçını 12 Haziran saat 16:00’da Hırvatistan ile oynayacak

10 Haziran Cuma

Grup A, Fransa v Romanya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris)

11 Haziran Cumartesi

Grup A, Arnavutluk – İsviçre (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

Grup B, Galler – Slovakya (Saat 19:00, Stade de Bordeaux)

Grup B, İngiltere – Rusya (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya)

12 Haziran Pazar:

Grup D, Türkiye – Hırvatistan (Saat 16:00, Parc des Princes, Paris)

Grup C, Polonya – Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Nice)

Grup C, Almanya – Ukrayna (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

13 Haziran Pazartesi:

Grup D, İspanya – Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse)

Grup E, İrlanda Cumhuriyeti – İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris)

Grup E, Belçika – İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon)

14 Haziran Salı:

Grup F, Avusturya – Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux)

Grup F, Portekiz – İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne)

15 Haziran Çarşamba:

Grup B, Rusya – Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

Grup A, Romanya – İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris)

Grup A, Fransa – Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya)

16 Haziran Perşembe:

Grup B, İngiltere – Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

Grup C, Ukrayna – Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon)

Grup C, Almanya – Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris)

17 Haziran Cuma

Grup E, İtalya – İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse)

Grup D, Çek Cumhuriyeti – Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne)

Grup D, İspanya – Türkiye (Saat 22:00, Stade de Nice)

18 Haziran Cumartesi:

Grup E, Belçika – İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux)

Grup F, İzlanda – Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya)

Grup F, Portekiz – Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris)

19 Haziran Pazar:

Grup A, Romanya – Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon)

Grup A, İsviçre – Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)
20 Haziran Pazartesi:

Grup B, Rusya – Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse)

Grup B, Slovakya – İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard)
21 Haziran Salı:

Grup C, Ukrayna – Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome)

Grup C, Kuzey İrlanda – Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes)

Grup D, Çek Cumhuriyeti – Türkiye (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis)

Grup D, Hırvatistan – İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux)
22 Haziran Çarşamba:

Grup F, İzlanda – Avusturya (Saat 19:00, Stade de Fransa)

Grup F, Macaristan – Portekiz (Saat 19:00, Stade de Lyon)

Grup E, İtalya – İrlanda Cumhuriyeti (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy)

Grup E, İsveç – Belçika (Saat 22:00, Stade de Nice)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER