Erkeklerin sneakers sevdası

0

Sneakers-2Sneakerslar son birkaç sezonun en popüler parçalarından. Birbirinden farklı renkler ve markalar ile tüm gardıroplarda başrollerde. Çok farklı bir tarzın öncüsü olan sneakerslar adeta aldı başını gidiyor. Ve tercih edilme duruma bakılırsa daha uzun seneler de ön planda olacağa benziyor.

Sneakers denildiğinde akla spor veya fiziksel aktivitelerde kullanılabilecek atletik ayakkabılar geliyor. Yani bu bir nevi spor ayakkabı anlamında. Ancak sneakers modelleri elbette bununla kısıtlı değil. Rahat, konforlu ve tarz bir görünüme sahip olmaları çok tercih edilmelerine neden oluyor. Ve çok tercih edildikçe üreticiler sürekli yeni modeller ve renklerle sneakers kavramına daha geniş bir çerçeve kazandırıyorlar. Tercihler doğrultusunda modeller farklılaşıyor, renkler çoğalıyor ve sneakers adı altında kocaman bir dünya oluşuyor.

Kadınların sneakerslara olan ilgileri malum. Ancak bizleri asıl şaşırtan ise erkeklerin sneakers sevdaları oluyor. Özellikle rahat kullanımları nedeni ile erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasına çoktan yerleşen sneakerslar tarz görünümleri ile de spor – şık akımının başlangıcını yapıyor. En sade giyinen erkekten tutun da en çılgın olanda bile bir sneakers sevdasıdır almış başını gidiyor.

Sade giyinmeyi seven ancak tarz seven erkeklerde, bir kot ve bir t-shirt altına düz renk sneakerslar biçilmiş kaftan. Kot pantolonları tamamlayan tarzı ile göze batmayan, sade bir şıklık yaratıyor. Rahatlığı ve özellikle yaz mevsimlerinde sağladıkları konfor da cabası.

Sade olmaktan öte, özellikle sokak modasında farlılık isteyen erkeklerin hemen hemen hepsinde bir sneakers görmek mümkün. Bu tarz seven erkekler bilekte biten paça boyları ile ayakkabıları ön plana çıkarıyorlar. Ve kısa paça boyları ile sneakerslar kombinlendiğinde, tarzlarının hakkını vermiş oluyorlar. Bu tarz, erkeklerin moda ile yakından ilgili olduğunu gösteriyor. Dışarıya kendini seven, kendine güvenen ve kendine bakan bir erkek imajı çiziyor. Sneakers-1

Bir de çılgın giyinen erkekler var ki, bunlar için sneakerslar çok ideal modeller. Yaşamlarının her anında bu modelleri rahatlıkla kullanabiliyorlar. Özellikle takım elbise altına giyinen sneakerslar bu çılgınlığın en güzel göstergesi. Son dönemlerde takım elbiselerde aynı sokak modasında olduğu gibi paça boyları bilekte bitiyor. Ve koyu renkli sneakerlar bu tarz takım elbiselerin en güzel tamamlayıcısı oluyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER