Erkeklerin ilgisini çeken teknolojik ürünler

0

Teknolojik ürünler özellikle teknoloji meraklısı erkeklerin öncelikli ilgi alanlarının başında geliyor. Erkeklerin ilgisini çeken teknolojik ürünleri sizler için kısaca araştırdık.

erkekler-20

Ar. Drone 2.0 Power Edition

Ar. Drone 2.0 Power Edition popüler teknolojik ürünlerin başında  geliyor. Hafta Sonu eğlencelerinde rahatlıkla kullanılabilecek drone modelleri arasında Ar. Drone, çekim yapabilme özelliği sayesinde sevdiklerinizin keyifli vakit geçirebilmesini  sağlıyor. Erkekler için oldukça cezbedici olan bu ürün, hediye almak isteyenler için kesinlikle fark yaratacak bir hediye denebilir.

Selfie Çubuğu

Günümüzde neredeyse bir hastalık haline gelen selfie için geliştirilen çubuklar oldukça popüler. Tekno mağazalarda da en çok satılan ürünlerin başında geliyor. 

Kompakt USB Bellekler

Flash tabanlı depolama ürünleri deyip geçmemek lazım. Bilgisayar bellekleri kapasiteleri sürekli artan ve geliştirilen parmak belleklere yenilerini eklemeye devam ediyor. Özellikle 128 GB kapasitesi bulunan ve son derece az yer kaplayan yeni nesil parmak bellekler dört ayrı model halinde geliyor.  Özellikle bilgisayarlardan bir şeyler yüklemek ve indirmek için her daim lazım olan ve sıkça kullanılan kompakt bellekler oldukça işlevsel ve tercih edilen teknolojik ürünler arasında.

Akıllı telefonlar

Telefonlar artık günümüzde sadece iletişim aracı olarak kullanılmayı çoktan aşmış durumda, neredeyse tüm elektronik işlerimizi internet bağlantısı sayesinde yapıyoruz. Hal böyle olunca en son çıkan modeller ve yeni teknolojik gelişmeleri de telefon bazında takip ediyorlar ve sürekli telefonlarını yeniliyorlar. Erkeklerin en çok takip ettikleri teknolojik ürünlerin ilk sırasında akıllı telefonlar da yer alıyor.

Sony 4K Destekli Aksiyon Kamerası

Son dönemin önemli cihazlarından biri de hepimizin bildiği aksiyon kameraları. Özellikle doğa sporları yapanların tercih ettiği aksiyon kameralarına gün geçmiyor ki yeni bir özellik eklensin ve verimliliği arttırılmasın. Bu ürünlerin artık bazıları 4K video desteği de sunuyor. Bu tarz kameralarda erkeklerin adeta oyuncağı niteliğinde ve son zamanlarda yeni modellerinin üretilip geliştirmesiyle çok talep görüyor. Ayrıca bu kameralar ağır çekim olarak bilinen kayıt türlerini de destekliyor.

Akıllı Saatler

Günümüzde en çok tercih edilen teknolojik ürünler arasında yer alan akıllı telefonlar hayatımızda önemli bir yer tutmakta. İletişimde ve hayatın her alanında, etkileşim açısından hayatı kolaylaştıracak teknolojik ürünler, kullanıcılar için bir ihtiyaç haline geldi. Akıllı telefonlar her yıl kendini mütemadiyen yenilerken bu konuda önde gelen teknoloji devi firmalar bu durumda farklılık yaratmak için ve daha da ileriye götürmekte için yeni bir teknolojik ürün piyasaya sürdü. Akıllı saat bu teknolojide bir devrim. İçerisinde kamera özelliği bulunması fotoğraf çekebilir ve hafızasında saklanabilir olması da ayrıca ürünü cazip hale getiriyor ve erkekler tarafından tercih ediliyor.

Akıllı saat bir telefonda olması gereken çoğu şeye sahip ses kaydetme özelliğine, istediğiniz an müzik dinleyebilme özelliğine ve spor yapan erkekler için artı bir özellik olan adım ölçer gibi fonksiyonlara da. Yürürken veya spor yaparken adımlarınızı takip edebileceksiniz. Şimdilerde erkeklerin oldukça gözdesi olan teknolojik ürünler arasında yerini çoktan almışa benziyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER