Erkek Saç Bakımında “Kerastase Homme”

0

tahtatarakDış görünüşüne ve kişisel imajına önem veren her erkek bakımlı güzel görünen saçlara sahip olmak ister. Güzel ve sağlıklı saçlara sahip olmak aslında çok da zor değil; sadece biraz özenli davranmak, saça bakım yapmak, yaşanan saç sorunları için uygun ürünleri seçmek ve kullanmak gerekiyor.

Hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilen kepek sorunu oldukça can sıkan bir konu. Özellikle koyu renkli kıyafetler giyildiğinde, saç derisinde oluşan kepekler dökülmekte ve ne kadar temiz giyinmiş olunsa da ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkabilmekte. Bayanlara göre erkeklerde kepeklenme oranı da oldukça yüksek. Bu nedenle erkeklerin bu konuya karşı çok daha hassas yaklaşması daha da önem kazanıyor.

Kepek sorunu yaşayan erkeklerin üzülmesine gerek yok. Kerastase Homme Capital Force şampuanı kepeğe karşı etkili olan bir şampuan. Bu ürüne Tahtatarak sayesinde kolaylıkla ulaşabilmek mümkün. Ürünü satın almak isteyenler tahtatarak.com sitesinden kolaylıkla temin edip kullanmaya başlayabilirler. Erkekler için özel olarak geliştirilen Homme Serisi’nin bu ürünü saç derisi ve saç yüzeyini derinlemesine temizliyor, saç derisi ve saç yüzeyini tamamen kepekten arındırarak rahat ve ferah bir his veriyor. Ürününü faydaları oldukça fazla. Kepek oluşumuna karşı dirençli bir şekilde savaşarak uzun süreli etki sağlamakla birlikte, saç derisinin kurumasına ve gerilmesine engel olmakta. Erkek saçları için özel olarak geliştirilen formülündeki patentli Taurine+D-Biotine bileşimi, saçı güçlendirerek saç sermayesinin artmasına da olanak sağlıyor.

Keratase Homme kategorisinde erkek saç bakımı için erkeklere özel hazırlanmış daha birçok özel ürün bulunuyor. Bu ürünler arasında erkeklerin kullanabileceği birçok şampuan çeşidi de bulunuyor. Bu şampuanlar arasında kepeğe karşı etkili olan şampuanın yanı sıra yağlanma karşıtı şampuan, incelmiş ve seyrek saçlar için şampuan, günlük bakım şampuanı, özel yoğunlaştırıcı şampuan çeşitleri bulunuyor. Kerastase Densifique Homme Erkek Saç Yoğunlaştırıcı Set Serum + Şampuan + Wax ise erkeklerin oldukça hoşuna gidecek bir set.  Setin içeriğinde Kerastase Densifique Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Serum, Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan ve Kerastase Densifique Baume Densite Homme Saça Yoğunluk Veren Şekillendirici yer alıyor.

Tüm bu ürünleri tahtatarak.com sitesine girerek kolaylıkla temin edebilirsiniz. İnternetten alışveriş imkanının yanında kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunan tahtatarak.com en fazla 3 gün içinde ürün teslimini adrese yapıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER