En iyi 7 instagram uygulaması

0

instagram

Eğer iyi bir “instagramer” olmak istiyorsanız, fotoğraflarınıza farklılık ve güzellik katacak birkaç uygulamayı bilmenizde fayda var. Sizler için seçtiğimiz bu 7 uygulama ile fotoğraflarınıza şık bir dokunuş katabilir, takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

1. İnstaframe
Bu uygulamayla ikili, üçlü veya beşli değişik kolajlar yapabilir, birbirinden sevimli çerçevelerle fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz. Ayrıca arka planın rengini değiştirip fotoğrafın üzerine yazı veya sticker ekleyebiliyorsunuz. Bu uygulamada fotoğraf kolajının yanı sıra slide gösterisi ve video kolajı yapabilme imkanınız da var.instaframe

 

2.Typic
Fotoğrafların üzerine nasıl yazı yazılıyor diyorsanız, Typic ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Birbirinden farklı fontlara sahip Typic’de dilediğiniz fotoğrafın üzerine istediğiniz boyutta ve renkte yazı yazabilir, fotoğrafınızı birbirinden şık çerçevelerle süsleyebilirsiniz. İçerdiği orijinal sticker’lar ile de fotoğraflarınıza farklılık katmanız mümkün.

typic

3. Adobe Photoshop Express
Harika özellikleriyle fotoğrafları baştan yaratmanızı sağlayan Photoshop, mobil cihazlar için olan versiyonu Photoshop Express ile de son derece iddialı. Uygulama işinize yaracak pek çok düzenleme aracına sahip.

4.Snapseed
Kullanımı son derece basit olan uygulama, çeşitli düzenleme seçenekleri ve fotoğraf ayarları ile öne çıkıyor. Bu uygulamanın en belirgin özelliği ‘selective adjust’ seçeneği. Bu seçenek sayesinde fotoğrafın sadece istediğiniz bir bölümünde ışık ayarlaması yapabiliyor, böylece daha dengeli bir ışıklandırma elde edebiliyorsunuz.

snapseed

5.Jusgramm
Sade ve şık temalar içeren Jusgramm özlü söz, slogan veya çekiliş sonucu paylaşmak isteyenlerin tercih edebileceği bir uygulama. Hoşunuza giden bir sözü, bir notu veya duyurmak istediğiniz bir konuyu Jusgramm ile hoş bir şekilde paylaşabilirsiniz. Artık not defterine yazı yazıp onu instagram’a yüklemeye bir son.

jusgramm

6.Photogrid
Fotoğraflarınızı düzenlemek ve kolaj yapabilmek için kullanabileceğiniz Photogrid’in pek çok özelliği bulunuyor. Selfie kamerası ile kendi fotoğrafınızı çekebilir, sevdiğiniz fotoğraflarla pano oluşturabilirsiniz. Ayrıca instagram’ın karesine tam olarak sığmayan fotoğraflarınızı Photogrid’e ekleyip paylaşabilirsiniz.

photogrid

7.Split Lens
Aynı fotoğrafta birden çok yerde varmış gibi görünen arkadaşınızın bunu nasıl yaptığını merak ediyorsanız, Split Lens ile tanışmalısınız. Mucizevi bir görüntü sunan Split Lens ile oldukça eğlenceli fotoğraflar yaratabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER