Dans dolu bir gece için 4 mekan

0

 

riddim-club

İstanbul 24 saat yaşayan bir şehir. Her şeyin en güzelini bulmak mümkün burada. Dans ve eğlence dediğinizde, sabahın ilk ışıklarına kadar keyfini çıkaracağınız birçok mekân var. İstanbul her alanda olduğu gibi dans mekânları konusunda da ülkenin cenneti. Bunların arasında en özel ve en güzellerini sizler için araştırdık. İşte İstanbul’da dans dolu bir gece için gidebileceğiniz en iyi 4 mekân;

• Murphy’s Dance Bar; Kalamış Marina’da yer alıyor. Marina, Anadolu yakasının en gözde yerlerinden biri. Barın içerisinde deniz manzarasına her köşeden hakim olabiliyorsunuz. Dekorasyonu da oldukça iddialı. Pazartesi geceleri hariç her gece burada dansın tadına doyabiliyorsunuz. Salı ve Pazar akşamları özel Latin geceleri düzenleniyor. Her Cuma gecesi ise farklı bir program sizleri bekliyor. Mekânın tam ortasında dört köşeli bir bar bulunuyor ve bu bardan tüm mekana hâkim olabiliyorsunuz. Ahşap zemin detayı düşülmüş, böylelikle mekânın her köşesinde rahatlıkla dans edebiliyorsunuz.

• Rock House; Ortaköy Princess otel içerisinde yer alıyor. Ayakta yaklaşık olarak 2500 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip, oldukça büyük bir mekân. Menüsünde dünya mutfaklarından örneklere yer veriliyor. 25 – 35 yaş arası gençlere hitap eden mekânda ünlü kişilerin canlı performanslarına eşlik etmeniz mümkün.

• Rıddim; Taksim Sıraselviler’de yer alıyor. Mekân üç ayrı bölümden oluşuyor. Haftanın her günü en iyi müzik gruplarını burada bulabilmeniz mümkün. Bazı geceler özel dans ve eğlence programları düzenleniyor. İsteyen bu eğlencelere dâhil olup çılgınca dans edebiliyor, isteyen boğaz manzaralı terasta müziğin tadını çıkarabiliyor. Yaklaşık olarak bin kişiyi ağırlayabilecek genişlikteki bir mekân. Öğrenmek istediğiniz bir dans varsa, o dansın müziklerinin çalındığı geceleri takip ederek Rıddım’da son derece keyifli zaman geçirebilirsiniz.

• Gossip Bar; Taksim Hyatt Recency otel içerisinde yer alıyor. Burası İstanbul’un Latin danslarına doyduğu yer olarak biliniyor. 5 yıldızlı otel konforu ve servis şıklığı ile dolu bir gece geçiriyorsunuz. Yerden aydınlatılan sahne ve müziğin ritmin uygun tavan ışık sistemi danslarınıza renk katıyor. Çarşamba akşamları Dj eşliğinde partiler düzenleniyor. Perşembe ve cumartesi akşamları kıvrak latin danslarını seyretmek ve eşlik etmek isteyenler için, özel şovlarla salsa partileri yapılıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER