Cool erkeklerin kullandığı 5 farklı saç stili

0

sacErkeklerin en önemli silahları şüphesiz ki saçları. Kullandıkları saç modeli ile tarzlarını ortaya koyan erkekler saçlarına yaptıkları bakım ile de kendilerine ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar. Her erkek iyi giyinebilir, bir mağazaya girerek trend olan modellerden kendine bir gardırop oluşturabilir ancak saçları ile kendisini ele verir. Kıyafetleri ile yakaladığı o tarzı saç stili ile bir anda yerle bir edebilir.  Tarzın bir bütün olduğu unutulmamalıdır. Cool bir görünüme sahip olabilmek için giyim, saçlar ve tavırlar hep bir arada görüntü verilmelidir. Bir tarafta yaşanan eksiklik hemen göze batar ve cool olmayı bırakın bazen komik görüntüler bile ortaya çıkabilir. Cool bir görünüme kavuşmak için işe önce saçlarınızdan başlayın. Bunun için önce cool bir saç stili belirleyin. Bu stilin sizi ve tarzınızı da yansıttığını düşünüyorsanız hemen uygulatın. Tabi ki bu saç stilinin size yakışması ve yüz şeklinize uygun olması da modeli gerektiği gibi taşıyabilmeniz açısından önemli.

Sizler için 5 cool saç stili belirledik. İşte bu stiller;

  1. Şüphesiz ki sezonun en trend saç modeli aynı zamanda en cool stillerden biri. Önlerin ve yanların kısa tutulduğu üst kısmın daha uzun olduğu Elvis Presley stili olarak ta bilinen bu modern kesim her tarz ile uyum sağlayabiliyor. Bu saç modelinde farklı tarama şekilleri ile oldukça cool ve tarzı tamamlayan görüntüler ortaya çıkıyor. İş hayatı içerisinde hafif bir jöle ile arkaya aldığınız saçlar, resmi giyiminize farklı bir hava katıyor. Sokak modasını tercih ettiğiniz free günlerinizde rahat bıraktığınız saçlar, sizi diğer insanlardan ayırıyor. Özel gecelerde ise yana taradığınız saçlar size modernliğin yanında asil, ulaşılamaz ve cool bir hava kazandırıyor.sac-1
  2. Omuz hizasından biraz yukarıda bırakılan küt saç stilleri farklı ve cool erkeklerin seçimi oluyor. Yine bulundukları ortama göre farklı tarama şekiller ile uyum sağlayan cool erkekler bir de saçlar bakımlı ve sağlıklı olursa gerçekten farklılık yaratıyorlar. Yoğun iş temposunda arkaya doğru jöleleyerek, free günlerde serbest bırakarak veya yarı resmi ortamlarda toplayarak tarzlarını ortaya koyuyorlar.
  3. Dramatik küt olarak ta bilinen bir diğer cool saç stili, daha kalın telli saçlara sahip erkeklerin uygulattığı ve sert hatlara sahip olan bir model. Özellikle klasik tarzı seven erkekleri tamamlayan bu model, 70 ve 80’lerin cool erkeklerini yansıtıyor.
  4. Konik kesim saç stili çılgın ancak cool erkeklerin tercihi oluyor. İsmini saçların ön kısmına verilen konik şeklinden alıyor. Özellikle genç ve aktif erkeklere yakışan bu stil cool görünüm ile birlikte hareketli yapıları da ortaya koyuyor. sac-2
  5. Erkekler için en cool saç stillerinden biri de klasik kesimler. Klasik kesim işte, nasıl cool olur demeyin. Kesilen klasik modelleri farklı tarama şekilleri ile cool yapacak olan sizsiniz. O gün ki giyim tarzınıza göre, orta uzunluktaki klasik kesim saçlarınızla efsane bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER