Cep telefonunuz bozulduysa çözümü Cepfix’de

0

Gün içinde sıkça kullandığınız akıllı telefonunuz elinizden kayıp düşebilir, üzerine su dökülebilir veya yanlış kullanım sonucu bozulabilir. Cep telefonunuz bozulduğunda ilk aklınıza gelen kullandığınız markanın teknik servisi olur. Ancak servise ulaşmak için yolda çekilen trafik, serviste ürün teslimi için beklenen uzun kuyruklar oldukça can sıkıcıdır. İşte sizi bu dertten kurtaracak bir hizmet ile tanıştırıyoruz; Cepfix.
Cepfix’in en büyük güzelliği telefonunuzu evinizden alıp geri evinize teslim etmesi. Ayrıca telefonunuz tamirdeyken size yedek telefon vermesi. Peki Cepfix’den nasıl yararlanabiliriz? Öncelikle Cepfix’e girip telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenine göre tahmini fiyat almanız gerek. Sonrasında fiyatı uygun görürseniz, siparişinizi verip Cepfix ekibinin kapınızı çalmasını beklemek kalıyor. Cepfix ekibi arızalı telefonunuzu evinizden alıp yerine tamir olana kadar kullanmanız için yedek telefon veriyor. Cepfix uzman teknisyenlerinin yaptığı arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte cihazınız yenilenerek gıcır gıcır bir halde evinize teslim ediyor.

Cepfix’in sunduğu bir başka ayrıcalık ise 6 ay parça garantisi. Tamir esnasında telefonunuzun herhangi bir parçası değiştiğinde Cepfix, bu parça için 6 ay garanti veriyor. Cepfix, telefonunuzun şarj soketi, hafıza kartı, kamerası, pil, kulaklık, ses tuşu, ana ve yan butonunda oluşabilecek problemleri giderirken, kırık cam ve cep telefonu ekran tamiri gibi birçok hizmet veriyor. Ayrıca reset yapılamama, kendiliğinden açılıp kapanma, bluetooth problemi, cihazın açılmaması, Touch ID sorunu gibi arızaların giderilmesine yardımcı oluyor. Cepfix’de ekran tamiri ile ilgili fiyat alarak cep telefonu ekran fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Cepfix’e üye olmak da son derece avantajlı. Siteye üye olduğunuzda adres bilgileriniz sisteme kaydedildiği için bir sonraki siparişinizde işlemlerinizi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Ayrıca yapacağınız tüm siparişler seçmiş olduğunuz hesaba işleneceğinden geçmişe yönelik siparişlerinizi inceleme şansınız da oluyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasını siteye girerek cihazınızın durumunu kontrol etme şansınız da var. Ayrıca merak ettiğiniz tüm detaylar için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz.

Uzun servis kuyruklarına son diyorsanız, akıllı cep telefonu tamiri firması Cepfix.com’dan daha iyi bir seçenek olamaz. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren Cepfix ile bozulan telefonlarınızı oturduğunuz yerden tamir ettirmenin keyfini çıkarın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER