Bir kadının sizi aramamasının 4 nedeni

0

İlişkilerde yoğun ilgiyi gösteren taraf genellikle kadınlardır. Partnerlerinin her şeyiyle birebir ilgilenirler ve onları takip ederler. Annelik içgüdüsünün bir yansıması olarak görülen bu tavırlar duydukları sevginin boyutuna göre değişiklik gösterir. 

kadınların-aramama-nedeni

Ondan ayrıyken neler yaptığınızı, kendinize iyi bakıp bakmadığınızı merak ederler ve sürekli arayarak bunları sorgularlar. Eğer bir kadın sizi aramayı bıraktıysa orada ciddi bir tehlike var demektir. Muhtemelen sizden vazgeçiyordur ve bunu en iyi arama sıklıklarının yavaş yavaş azalması ve sona ermesi ile anlarsınız. İşte o zaman şapkanızı önünüze alıp düşünme zamanı gelmiş demektir. Acaba partneriniz sizi neden aramıyor? Eğer işin içinden çıkarmıyorsanız, bir de bize kulak verin. Belki size birkaç ipucu verebiliriz.
İşte, bir kadının sizi aramamasının 4 nedeni.

Sadece seks ile ilgilendiğinizi hissetmeleri

Sevdikleri veya hoşlandıkları erkek tarafından arzulanıyor olmak her kadının elbette hoşuna gider. Ancak ister bir günlük bir ilişki olsun, ister on yıllık olsun kadına sadece seks için onunla birlikte olduğunuz hissini vermeniz sizden buz gibi soğumasına neden olur. Sadece seks için kendisiyle ilgileniliyor olduğunu düşünmesi bir kadının sizi aramaması için yeterli bir sebeptir.

Kaba olmanız

İlişki ilk başlarken her erkek en ideal tavırları sergiler. Kadına oldukça kibar ve nazik yaklaşır. Ona karşı tavırları son derece hoştur. Ancak zaman ilerledikçe erkeklerde bir rahatlama başlar. Kadınlar bu duruma bir nebze alışkınlardır. Bazı durumlar kadınlar tarafından telafi edilebilir ancak kabalık asla affedilmeyecek bir unsurdur. Özellikle kadınlara karşı yapılan kabalıklar onu buz gibi soğutur. Eğer bir kadın durup dururken sizi aramayı bıraktıysa ve siz kadının aramaması nedenini merak ediyorsanız, nasıl bir kabalık yapmış olabileceğinizi düşünün.

Başka kadınlarla ilgilendiğinizi görmeleri

Kadınlar özel ve tek olmayı sever. Onun yanında başka kadınlarla ilgilenmek veya onlardan övgü ile bahsetmek kadınların kaldırabileceği davranışlar değildir. Herkese mavi boncuk dağıtan bir erkekseniz partnerinizin sizi aramıyor olması son derece normaldir.

Kendinizi olduğunuzdan fazla göstermeniz

Evet, kadınların birçoğu zeki, başarılı, akıllı ve zengin erkekleri severler. Ancak kadınları aptal yerine koyarak kendinizi olduğunuzdan fazla göstermeye çalışmanız size sadece bir, olmadı iki gün kazandırır. Bunun farkına varan her kadın o an bu işe noktayı koyar ve artık sizi aramamaya başlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER