Bir kadının sizden hoşlandığını gösteren 6 tüyo

0

5Kadınların hep anlaşılamaz varlıklar olduğu söylenir. Özellikle erkekler kadınları anlamakta hep zorlanırlar. Böyle olunca da bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak çok daha zor gibi gelir. Bu bilinçaltı ile yaklaştığınız kadınların yanından birçok acaba ile geri dönersiniz. Kadınları yanlış anlamaktan çekinerek, attığınız adımların ve yaptığınız hamlelerin karşılığı olmayacak diye düşünür ve ürkek yaklaşırsınız. Belki de kapınıza gelen büyük mutlulukları sırf bu yüzden elinizden kaçırırsınız. Ancak çok açık ve net olan bir durum vardır ki, eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa bunu size mutlaka belli eder. Bazı tüyoları bildiğinizde ve biraz dikkatle izlediğinizde göreceksiniz ki aslında kadınlar hiçte o kadar anlaşılmaz değiller. Sizde bir kadının sizden hoşlandığını gösteren tüyolar nedir diye merak ediyorsanız işte detaylar;

  1. Kaçamak göz temasları: Eğer bir kadın size kaçamak bakışlar atıyorsa bunun altında kesinlikle bir şeyler yatıyordur. Size odaklanan bakışlardan bahsetmiyoruz. Ara ara, sebepsiz yere kaçamak bakışlar yakalıyorsanız ve siz baktığınızda bu bakışlar yok oluyorsa bu o kadının sizden hoşlandığına dair oldukça kuvvetli bir tüyodur.
  2. Sürekli bir hareketlilik hali: Eğer aynı ortamda bulunduğunuz bir kadında sürekli bir hareket varsa, belli ki size vücut dili ile bir şeyler anlatmak istiyordur. Özellikle size kaçamak bakışlar atarken, saçları ve boynu ile oynayan kadınlardan şüphelenmelisiniz. Bir kadın bu tür hareketlerle sizden hoşlandığını resmen ilan eder, size ise bunu anlayıp karşılık vermek kalır.
  3. Kendine anlık çeki düzen vermek: Kadınlar her daim kendilerine özen gösterirler. Ancak birilerinden hoşlanan bir kadın sürekli diken üzerindedir. Saçlarım nasıl, makyajım atkımı, güzel görünüyor muyum korkusu ile sürekli bir çeki düzen peşindedirler. Bir de bakmışsınız masanın bir köşesinde aynasını çıkarmış ya rujunu tazeler, ya saçlarını kontrol eder. Bu tür davranışlarda olan kadınlara dikkat edin.
  4. Sizinle güzel vakit geçiriyorsa: Eğer bir kadın bulunduğunuz ortamda sürekli neşe içerisindeyse, oldukça keyifli vakit geçiriyorsa ve bunu sürekli tekrarlamak istiyorsa, sizden hoşlanıyor demektir.
  5. Sizi hiçbir zaman geri çevirmiyorsa: Eğer bir kadın, sizin ona yaptığınız teklif ne olursa olsun geri çevirmiyorsa, bu kadına dikkat edin. Yoğun iş temposuna rağmen, sizin aramalarınıza anında cevap veriyorsa ve bir kahve içme teklifinizi hiçbir bahane sunmadan her şeyi bir kenara koyup hemen kabul ediyorsa, bu kadının sizden hoşlandığına dair kuvvetli bir tüyodur.
  6. Sürekli sizi takip ediyor ve kontrol etmeye çalışıyorsa: Kadınların erkekler takip altına alması için hoşlanmaları dahi yeterlidir. Eğer bir kadın bulunduğunuz ortamda sürekli sizi gözleri ile takip ediyorsa. Ne yediğinizi, kimlerle sohbet ettiğinizi kontrol ediyorsa, hatta başka kadınlarla konuşmalarınızı kıskançlık altında izliyorsa, bunun tek sebebi size olan yoğun ilgisidir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER