2017 Erkek giyim modası

0

2017 yılı için erkek modası nasıl olacak? Kadın modasına dair tüm trendler tek tek görücüye çıkarken, erkek modası için de aynı heyecan sürüyordu.

Dünya moda öncülerinin her yıl defileler yaparak, moda haftalarına katılarak sergilediği yeni koleksiyonları erkek modasına yön veren trendlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

İşte 2017 yılına dair erkek modası için hazırlanan trendler:
Örgüler ve Salaş Trikolar Başrolde!

Sonbahar ve kışın renklerini taşıyan salaş örgüler erkek giyim tarzında sıklıkla göreceğimiz parçalardan olacak. Günlük, spor, spor-klasik tarzlara rahatlıkla uyum sağlayan ayrı bir hava katan trikolar erkek modasının hitleri olarak kabul edildi ve dünya devi markaların mağazalarında yerlerini almaya başladı bile.

Büyük-Salaş Giysiler ile Rahat Bir Kış!

Moda öncüleri 2017 yılı erkek modasını rahatlık olarak belirlemiş olmalı. Zira geçmiş sezonlardaki dar kesim pantolonlara oranla bu yıl geniş, salaş kargo pantolonlar, büyük paltolar, salaş kazaklar moda olacak. 2017 modasına uyum sağlamak için en az bir adet salaş giysi şart gibi görünüyor.

Kadifenin Büyüsüne Kapılan Erkekler!

Kadifenin yumuşak ve sıcacık dokusu kadın veya erkek hiç fark etmez etkisi altına alır. Modacılar bu özel kumaşın cazibesine kapılarak erkekler için birbirinden şık pantolonlar, ceketler tasarlayarak 2017 kışını kadife kış ilan ediyor. Haki, bordo, kahvenin binbir tonu renklerde takım elbiseler kışın vazgeçilmezleri olacak.

Bomber Ceket Kışın Gözde Parçası!

Bomber ceketler 2016 yılı ile birlikte moda dünyasına giren ve kadın erkek ayrımı yapmadan herkesi saran akımlardan biri oldu. Sezonun en hit parçası bomber ceketler, kış sezonunda özellikle ön plana çıkacak. Özel, geleneksel motifler, şık kesimlerle bomber ceketler erkekler için de vazgeçilmez parçalardan biri haline gelecek.

Ekoseler Geri Dönüyor!

Bir dönemin efsane giyim trendlerinden biri olan ekoseler;  pantolonlar, gömlekler, ceketler gibi tüm giysilere yayılmış, sevilen bir desen idi. Zamanla modernleşen moda ekoseleri yavaşla geride bıraktı. Son yıllarda yine yeniden günümüze ulaşan ekoseler, özellikle 2017 yılı kış erkek modasında palto ve ceketlerde büyük rol oynayacak.

2017 kış modasından yeni parçaları  mağazalar ve online alışveriş siteleri satışa sunuyor. Ceketler, pantolonlar, takım elbiseler… Tarzınızı oluşturmak için fırsatları kaçırmayın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER