2016 Kış sezonu ayakkabı modası

0

2016 Kış sezonu erkek ayakkabı modası bu yıl hedef kitlesinin karşısına oldukça farklı formlarda yapılmış ayakkabı ve botlarla çıkıyor.

2016 kış sezonu

Ayakkabıların da en az kıyafetler kadar önemli olduğunu unutmayın. Erkeklerin çok da fazla aksesuar seçeneği yok, bu yüzden kıyafet olarak seçtiği parçaların yanı sıra kemer ve ayakkabılarını seçerken gösterdiği özen oldukça önemli.

2016 kış erkek modası erkekler için yeni hatta yepyeni ve renk cümbüşünün bol olduğu bir sezon. Bu renk trendleri bize 2014-2015 yaz sezonundan sinyallerini vermişti. Erkek modasında 2016 kış erkek sezonunda da karşımıza çıktığını görüyoruz.

2016 kış erkek modasında yeşil tonlarındaki ayakkabı seçeneğini sıkça göreceğiz. Özellikle çivit mavisi ya da koyu taba renklerindeki erkek pantolonları ile yeşil ayakkabıların çok uyumlu olacağını düşündüğümüz bu ton için dolabınızda mutlaka bir yer açmalısınız. Aynı zamanda 2016 kış erkek sezonunda kışa en çok yakışan renkler arasında yer alan bordo ve şarap tonları da kıyafetlerde moda renk olacağı için yeşil tonlarındaki erkek ayakkabıları bordo ve tonları sayesinde bu renklerle oldukça uyumlu bir erkek tarzı yaratmanızı sağlayacaktır.

2016 kış sezonu 3

2016 kış sezonunda erkekleri bol bol yeşil renklerdeki kombinlerle göreceğiz. Bu renkler özellikle her erkeğin sevdiği ve dolabında mutlaka birkaç tonunun bulunduğu parçaların var olduğu erkeklerin çok sevdiği ve erkek modasında hemen hemen her sezon kesintisiz zirvede olan renklerden gri ve lacivert ile de oldukça uyumlu kombinler oluşturuyor. Erkekler için yeşil gömlek ya da kazak, lacivert palto ve pantolon, yeşil ayakkabı ile tamamlanan kombinler 2016 yılının moda haftalarında podyumdaydı!

Siz de podyumları kasıp kavuran bu parçalardan faydalanarak 2016 kış erkek sezonu trenlerinden farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Ayrıca bir ayakkabı rengi ile birden fazla kombin yapma olanağını da sağlamış olmaktasınız.

Gelelim 2016 Kış sezonu erkek bot modellerine!

Bot modellerinde bir önceki sezon gibi yine deri hâkimiyeti fazla ve bileği ince gösteren ayakkabının bota çevrilmiş hali diyebileceğimiz modeller sıklıkla mevcut. Buna bağlı olarak bu kış yeni sezonda sıkça erkeklerin ayaklarında bu tarz botlar karşımıza çıkacak. Bu bot modelleri çok kullanışlı özellikle spor giyinen ve dar paça Jean ya da kısa paça pantolon giymekten hoşlanan erkekler için adeta biçilmiş kaftan. Bu tarz pantolonlarla bu botlar kombinlendiğinde erkeklere çok yakışan tarzlar ortaya çıkıyor.

2016 kış sezonu 2

Ve loaferlar!

Erkeklerde yazın bol bol gördüğümüz hatta her üç erkekten bir tanesinin ayağında olan bu ayakkabı modeli 2016 kış sezonunda da karşımıza çıkıyor.  Loafer ayakkabı modelleri yeni sezon kış ayakkabı modellerin de de boy gösteriyor. Tabi ki yaz sezonunda olduğu kadar sık mı bu bilinmez. Erkekler için birçok kıyafet tarzında rahatlıkla kullanıldığı gibi gün içerisinde iş yaşamı oldukça yoğun olan ve sürekli bir koşuşturma içerisinde olan kişiler için oldukça uygun ve rahat ayakkabılar. Eğer bu tarz bir ayakkabınız yoksa ve bu kış ayakkabı almayı düşünüyorsanız ve de rahatınıza düşkünseniz kesinlikle bu ayakkabı modelini sizlere önerebiliriz asla pişman olmazsınız.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER