2015’in en dikkat çekici 6 otomobili

0

citroenOtomobil tutkusu bir başkadır. Kadın, erkek, genç, yaşlı ayırımı yapmadan herkesin içinde yaşadığı bir tutkudur. Çoğu zaman beğendiğimiz birçok otomobile sahip olma şansımız olmasa da, yine de onları incelemekten ve izlemekten son derece zevk alırız. Ve bir gün onlara sahip olma hayalleri kurarız.

Her yıl yapılan otomobil fuarları ise, gerçekten görülmeye değer nitelikteler. Birbirinden farklı, güzel ve son teknoloji araba modellerinin sergilendiği fuarlar, aynı zamanda modellerin görücüleri ile ilk buluşmalarına ev sahipliği yapıyor. Bu fuarlarda birbirinden dikkat çeken yeni modeller bir bir tanıtılıyor. İşte 2015 yılı fuarlarının gözdesi olan ve 2015’in en dikkat çeken 6 otomobili;

  • CITROEN C4 CACTUS: Farklı iç ve dış tasarımı ile dikkat çeken bir modellerden biri Citroen’den geldi. C4 CACTUS otomobil sektöründe, rekabetin son derece yoğun olduğu C ve B Crossover segmentlerinin tam ortasında yer alıyor. Fonksiyonelliğin ve çekiciliğin birleştiği, eşsiz bir tasarım sunuyor. Araçtaki en önemli farklılıklar kanepe görünümlü ön koltuklar, şehir içinde oluşabilecek ufak hasarlara karşı içi hava dolu kapsüller ve dünyada bir ilk olan tavanda hava yastığı uygulamasıdır.
  • BMW X4: Arazi taşıtı / SUV segmentinde büyük ses getiren X6’nin kardeşi X4 Ocak 2015 itibari ile ülkemize giriş yaptı. Önde yer alan ve BMW’ye has, karakteristik çizgilerle kaslı bir görüntü veriyor. Yan camların hemen altından başlayan bir kabarıklık bu kaslı görüntü etkisini destekliyor. Sürücü odaklı bir marka olan BMW, bu özelliğini de X4 ile devam ettiriyor.
  • MERCEDES A180: Mercedes yeni bir neslin kalp atışı diyor bu modele. Kompakt araç sınıfının en gözdelerinden olmayı başaran model, sportif ve taze tasarımı ile gözleri kamaştırıyor. Coupe benzeri pencere hatları ile yandan verdiği görünümde insanı etkiliyor.
  • MAZDA 2: Mazda severlerin yeni gözdesi MAZDA 2, 2015 yılının da gözdelerinden. Uygun yakıt iddiası ile pazara hızlı bir giriş yapan model, 6 ileri manuel şanzıman seçeneği ile bunu başarmanın keyfini yaşıyor.
  • VW PASSAT: Yeni Passat tüm çekiciliği ile 2015 yılında yollardaki yerini aldı. Son derece dengeli ve akıcı bir tasarım ile klasik Passat hayranlığına bir basamak daha atlattırıyor.
  • JEEP RENEGADE: Gelmiş geçmiş en kabiliyetli SUV’lardan biri olarak adını duyuran RENEGADE, çoktan yola çıktı. Tam anlamıyla bir JEEP olan bu model, yüksek manevra kabiliyeti ile şehirde ve arazide keyifli sürüşler sizi bekliyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER