2015 Kış erkek modasında öne çıkan detaylar

0

Kadife Gömlek ve Ceketler
Erkekler bu kış, ağırlıklı olarak kahve ve siyahın kullanıldığı kadife gömlek ve ceketlerin içinde oldukça asil görünecek. kadife takımlar bu kış, erkek gardıroplarının vazgeçilmezi olmaya şimdiden aday. Ayrıca klasik spor karışımı tarzı seven erkekler kadife ceket ve skinny jeanlerle oldukça iddialı kombinler yapacak.

erkek-gomlek

Skinny Jean
Modayı yakından takip edenler özellikle 2013-2014 moda sezonundan itibaren erkek modasında feminist çizgilerin hakim olduğuna dikkat etmişlerdir. Aralarında pembenin de bulunduğu fenimen renklerle başlayan bu akım, kışım kendisini skinny türü dar Jeanlarla gösterecek. Dar pantolonlarını özellikle kapşonlu spor sweatshirt ile tamamlayan erkekler spor ve rahat bir tarz yakalarken casual gömlek ve skinyy Jeani bir arada kombinleyerek klasik-spor bir şıklık yakalayabilecekler.

Militer Parçalar
2014-2015 kış modasında kadın giyiminde olduğu gibi erkek kıyafetlerinde de militer parçalar hakim olacak. Asker ya da kamuflaj desen, pantolonlarda, gömlek ve ceketlerde sıklıkla karşımıza çıkacak. Ayrıca militer modasının etkisiyle 2012 yılında oldukça revaçta olan haki bu kış erkek giyiminde oldukça popüler bir renk olacak.

erkek-pantolon

Deri ve Motosiklet Ceketler
Hayatımıza geçtiğimiz sezondan itibaren giriş yapan ve hızlı bir şekilde yükselen deri trendi, erkek modasında kendini en çok pantolon ve uzun trençkotlarda gösterecek. Yaka detaylı suni deri montlar, bu sezon spor şıklığın tamamlayıcısı olacak. Ayrıca yine bu sezonun trendleri arasında yer alan deri motosiklet ceketler, hem modayı yakından takip eden hem de şıklık ve rahatlığı kombinlerinde bütünleştirmeyi seven erkeklere hitap edecek. Motosiklet ya da biket ceketler, genellikle siyah ya da kahve renginde olan klasik görünümlerini özellikle mavi tonlarının kullanıldığı renkler ve daha geniş yakalarla yenilemiş görünüyor.

Atkı ve Şal
Fenimen akımın erkek modasına en güzel etkilerinden şallar ve uzun atkılar, nümüzdeki sezonda erkeklerin şıklığına şıklık katacak. Renk renk, desen desen şallarda bu kışın modalarından ekose desen ya da geometrik temalar ağırlıklı olacak.
erkek-sal

Postacı Çantalar
Erkek modasında çanta kullanma akımı, son sürat devam ediyor. Büyük spor ve deri çantalar bu kış erkeklerin ellerinde çok sık göreceğiz. Klasik tarzdan vazgeçmeyen erkekler de tercihini deri ya da suni deri postacı çantalardan yana kullanabilecek.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER