2015 erkek modasında aksesuarlar

0

Artık erkekler de kadınlar kadar şık ve tarz sahibi olabiliyor. Erkek modasını etkisi altına alan fenimen çizgiler, aksesuarlarda da kendini gösteriyor.

erkek-cantalar

Büyük çantalar
Erkek çanta modası; evrak, bel ya da postacı çantaları ile sınırlı değil artık. Çantalar ebat olarak bir hayli büyüdü. Üstelik büyük çantalar, yalnız spor çizgilere sahip değil ve klasik tasarımlarıyla her tarzdan erkeğe hitap edecek seçenekleri 2015’ e damgasını vuracak.

Güneş gözlükleri
2015-2016 moda sezonunda erkekleri büyük, kare ve sıradışı tasarımları olan, kemik çerçeveli, güneş gözlükleri bekliyor. Ayrıca 2015 senesinde 2014 yazı ile yaşamımıza giren yuvarlak, renkli camlarla aynalı modeller bir hayli revaçta olacak. yuvarlak camlı, aynalı modellerin erkek güneş gözlüklerinde de moda olduğu görülüyor.

goluk-2

Şallar
Uzun zamandır erkekler dünyasında modası geçmeyen şallar, erkekler tarafından oldukça beğeniliyor. Gri rengin hakim olduğu 2015 erkek şalları, spor giyimi olduğu kadar klasik tarzı da rahatlıkla tamamlıyor. Ayrıca ekose ve geometrik desenler şalları süslerken, püskül detayı atkılarda olduğu kadar şallarda da öne çıkıyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER