2014-2015 Sonbahar / Kış Erkek Modası

0

Yağışların başladığı ve soğuk geçecek kış mevsiminin kendini hissettirdiği şu günlerde 2014-2015 erkek kış trendlerine göz atmakta fayda var. Öncelikle hemen belirtelim önümüzdeki sezonda erkek modasında hem şık ve klasik çizgiler, hem de rahat stiller bir araya geliyor.

Örgü Kazaklar
El örgüsü kazaklar önümüzdeki sezon erkek modasının trendleri arasındaki yerini çoktan aldı. Daha çok sade ve tek rengin kullanıldığı örgü kazakları gömlekle beraber kullanmak ise sezonun inleri arasında olacak.

Erkek-kazak-1

 

Boğazlı Kazaklar
Özellikle fit erkekler üzerinde son derece hoş görünen boğazlı kazaklar, feninem tonlarında hakim olduğu renk renk çeşitleri ile bu kış revaçta. Ceket ya da gömlekle de kombinlenebilecek parçalar, her erkeğin giysi dolabında mutlaka bulunmalı.

Erkek-kazak-2

Kapşon
2014-2015 kış modasında montlardan yeleklere, parkalardan hırkalara dek kapşon kullanıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Bu kış, kapşonlu şişme yelekler, kapşonlu hırkalar ve sweatshirtler özellikle spor bir şıklığı seven erkeklerin gözdesi olacak.

Erkek-Mont-2

Şişme Montlar
2014-2015 Sonbahar sezonunda hızlı bir giriş yapıp kısa sürede sezonun en önemli parçaları haline gelen şişme yelekler modasını korurken, kışın spor giyimden hoşlanan erkekler şişme montları tercih edecek. Özellikle kapşonlu şişme montların vitrinlerdeki yerini alması, şişme modasının uzun bir süre geçmeyeceğini gösteriyor. Montlarda hardal, bordo, lacivert, kırmızı, haki renkler dikkat çekiyor.

ErkekMont

Knit Bere
Önümüzdeki kış, oldukça trend olan knit bereler erkekleri soğuktan koruyacak. Ayrıca şimdiden vitrinlerde yer alan ve daha çok siyah, beyaz, gri ve bordo olan knit bereler, siyah beyaz şık desenleri ile de göz dolduruyor.

Erkek-Bere

Ayakkabı ve Bot
Önümüzdeki sezon erkek ayakkabılarında sonbaharla birlikte hızla yükselişe geçen toka ve kemer moda. Üstelik ayakkabılar da sadece bir tane değil iki hatta üç tane tokanın kullanıldığı modellere sıklıkla rastlayacağız. Bunun yanında kış sezonunun vazgeçilmez botlarında ortopedik özellikler öne çıkarken, spor çizgilerde fenimen renkler özellikle bordo kullanımı gözlerden kaçmıyor. Bunun yanında siyah ve kahve her zamanki gibi revaçta. Vizon, tarçın, gri, laci, lacivert renler de bu kış erkek botlarında sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca sayalarda farklı bir rengin kullanıldığı botlar ve botlarda zımba detayları bu sezonun trendleri arasında.

Erkek-Ayakkabi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER