14 Şubat Sevgililer Günü Anadolu yakasında eğlenebileceğiniz 5 kulüp

0

14 Şubat Sevgililer Günü gecesini, bu ışıklı ve hareketli şehirde daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmek için kulüplere gitmeyi tercih edebilirsiniz.

14-Şubat-Sevgililer-Günü-2

14 Şubat Sevgililer Günü her sene kutlanan özel günlerden biri. Özel günler haricinde de, her yanı 7 gün 24 saat boyunca cıvıl cıvıl olan İstanbul, söz konusu özel günler olduğu zaman daha da canlanıp hareketlenir. Sevgililer Günü gecesinde siz de bu canlılık içine katılmak ve eğlenmek istiyorsanız kulüpler sizin için doğru seçim olabilir.  Bu geceyi Anadolu yakasında geçirmeyi ve eğlenmeyi düşünenler için seçebilecekleri birbirinden hareketli ve kaliteli birçok kulüp bulunuyor.

Özel eğlenceleri ile sizi mutlu edebilecek, sevgilinizle ya da eşinizle rahatlıkla eğlenebileceğiniz bu kulüplerde, bir sevgiliniz yoksa yeni arkadaşlıkların ilk adımlarını da atabilirsiniz.

Sevgililer Günü Anadolu Yakası’nda eğlenebileceğiniz 5 kulüp

Kalamış Murphy’s

Anadolu yakasında bulunan gece kulüpleri içinde oldukça iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkan ve Kadıköy’de bulunan bu mekan normal zamanlarda bile hafta sonları tıklım tıklım doludur. Salı günleri gerçekleştirdiği Latin dansları geceleri ile de ünlü olan bu kulüp hem eski hem yeni Türkçe ve yabancı şarkıları çalan bir dans bardır. Lüksü ve otantik ortamları seven kişiler için ideal bir seçim olacak bu mekanda 14 Şubat Sevgililer Günü’nü doyasıya kutlayabilir, sevgiliniz ya da eşinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Geceleri 4:00’e kadar açık olan mekan Sevgililer Günü’nü dilediğiniz gibi kutlayabilmek için size uzun saatler veriyor.

360 East İstanbul Moda

Kadıköy’de bulunan mekanın tercih edilmesinin sebepleri arasında Boğaz’ın panoramik manzarasının bulunması, leziz yemeklerin servis edilmesi ve kaliteli bir eğlence anlayışının olması yer alıyor. Sevgililer Günü’nü eşsiz bir terasa sahip olan mekanda kutlayabilir, leziz kokteyllerin tadına bakabilirsiniz.Canlı şovları ile gecenizi daha renkli bir hale de getirebilecek olan mekanı tercih ederseniz, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü

Nispet Cadde

Caddebostan’da bulunan mekan Anadolu yakasında az bulunan bir eğlence durağı olarak karşınıza çıkıyor. Bora Öztoprak ve Kaan Öztürk’ün de yıllardır sahne aldığı mekan 14 Şubat için tercihleriniz arasında yer alabilir. Fix menüleri ile giriş yapabileceğiniz bu mekanda bütçenizi de aşmadan Sevgililer Günü’nü çok daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmeniz mümkün. Genellikle gece 12:00’den sonra eğlencenin başladığı ve 80’ler ve 90’ların unutulmaz müziklerinin çalındığı kulüp, yer altında bulunan bir mekan olması sebebi ile de özellikle kış ayları için ideal.

Remix Club-Suadiye

Anadolu yakasının eğlence anlayışını değiştirebilecek özelliklere sahip olan bu mekanın kişi kapasitesi ve gece hayatının ünlü isimlerini sahnesinde barındırıyor olması, gece hayatı müdavimlerini kendine çekmesine olanak sağlıyor. Gece 4:00’e kadar açık olan mekanın sahip olduğu atmosfer 14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha romantik bir şekilde kutlayabilmeniz için doğru bir seçim. Sevgilinizle daha eğlenceli bir 14 Şubat geçirmek için tercihinizi Remix Club’tan yana kullanabilirsiniz.

Rubin Bar

Anadolu yakasının en nezih mekanlarından biri olarak karşımıza çıkan Üsküdar’daki Rubin Bar, gece hayatının da en renkli mekanlarından biri olması nedeniyle pek çok kişinin tercihidir. Güler yüzlü çalışanları ile Sevgililer Günü’nde eşinizle ya da kız arkadaşınızla bu mekanı tercih ettiğinizde kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye istediğiniz gibi güzel bir gece yaşatabilmek ve birlikte mutlu olduğunuz anılar biriktirebilmek istiyorsanız Anadolu yakasının sayılı gece kulüpleri ve eğlence mekanları arasında yer alan Rubin Cafe Pub’ı tercih edebilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER